Trwa ładowanie...
d2xjbcn

W Cieszynie otworzyli galerię. Ludzie się tratowali, księża odmówili "Ojcze Nasz"

Otwarcie nowej galerii handlowej w Cieszynie przyciągnęło tłumy. Ludzie tak bardzo chcieli skorzystać z promocji i wziąć udział w konkursach, że się tratowali. Dzień wcześniej księża błogosławili obiekt, był tam też Krzysztof Ibisz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otwarcie galerii handlowej w Cieszynie
Otwarcie galerii handlowej w Cieszynie (Screen / Facebook, Fot: Cieszyn i Śląsk Cieszyński: Cieszy.pl)
d2xjbcn

Do sieci trafiły filmiki z otwarcia cieszyńskiej galerii handlowej. Odbyło się to w czwartek 22 listopada i wywołało ekscytację mieszkańców. Na nagraniach widać, jak ludzie wbiegają do środka i wchodzą na ruchome schody, wzajemnie się tratując i przepychając. Jak informuje Gazeta.pl, czekały na nich konkursy, promocje i pokaz laserów.

W dniu poprzedzającym otwarcie, miała miejsce impreza zamknięta, którą poprowadził Krzysztof Ibisz. Poza nim w galerii obecni byli dziennikarze i przedstawiciele władz lokalnych oraz księża. Ci ostatni zainaugurowali modlitwę "Ojcze Nasz".

d2xjbcn

Proboszcz Parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie Jacek Gracz pokusił się jeszcze o kilka słów. – Słowo Boże mówi: Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno trudzą się ci, którzy go budują. My jesteśmy w tym nowym, pięknym domu – mówił. Dodał jeszcze, że "Pan Bóg pobłogosławił, że mogliśmy go ukończyć, że możemy do niego wejść, i że możemy tu widzieć tyle radosnych, kolorowych i ciekawych rzeczy".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xjbcn

Podziel się opinią

Share
d2xjbcn
d2xjbcn