Blisko ludziW ich związku kryzys trwał od dawna. Pascal Brodnicki i Agnieszka Milczarek nie są już razem

W ich związku kryzys trwał od dawna. Pascal Brodnicki i Agnieszka Milczarek nie są już razem

Pascal Brodnicki, Agnieszka Milczarek
Pascal Brodnicki, Agnieszka Milczarek
Źródło zdjęć: © East News

21.02.2021 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Para ma syna Leo i dla niego starają się utrzymywać poprawne relacje. Choć nigdy nie odkrywali się przed mediami, nie zdołali uchronić związku przed porażką. Powodów rozstania jest wiele, jeden z tygodników podaje, że poszło m.in. o biznes.

Agnieszka Milczarek i Pascal Brodnicki łączyli dotąd pasje i życie prywatne. Scalała ich miłość do gotowania. Brodnicki jest świetnym kucharzem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Jego była partnerka zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia, jest coachem, pomaga ludziom, którzy chcieliby zdrowo się odżywiać, ale są zagubieni w codziennym pędzie i nagromadzeniu dietetycznych porad. Ma swój kanał w serwisie społecznościowym gdzie publikuje motywujące filmy.

Małżeństwo Pascala Brodnickiego

Od jakiegoś czas para zaczęła się rzadziej wspierać w sprawach zawodowych. Zazwyczaj promowali się wzajemnie w mediach, jednak ostatnie miesiące milczeli na swój temat. Również na wakacje Agnieszka latem wyjechała oddzielnie, ze znajomymi. Po powrocie zaczęła się pakować. Kupiła apartament w Warszawie i zamieszkała tam z synem.

Jak podaje "Świat i Ludzie", ostatecznie parze zaszkodziła rywalizacja w biznesie. Zaczęli wchodzić sobie wzajemnie w paradę. Mieli podobne wizje rozwoju własnych firm i kanałów komunikacji z fanami, co doprowadziło do rywalizacji. "Pani Agnieszka pod koniec roku rozszerzyła działalność o dostarczanie boksów z gotowymi już składnikami na konkretne dania.Dokładnie taki sam biznes otworzył teraz Pascal. Zaczęli wchodzić sobie w drogę. I nie wytrzymali tej rywalizacji" - czytamy. 

Powodów do rozwoju kryzysu było jednak więcej. W zeszłym roku para przeżyła wiele trudnych chwil. Pascalowi Brodnickiemu zmarł tata, a Agnieszka Milczarek wspierała chorego na nowotwór brata. Te dwie trudne sprawy nałożyły się na siebie. Związek nie przetrwał próby czasu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także