Blisko ludziW wieku 16 lat dowiedziała się, że jest w 7 miesiącu ciąży. Poród odebrał jej tata

W wieku 16 lat dowiedziała się, że jest w 7 miesiącu ciąży. Poród odebrał jej tata

Ellie Woods opowiedziała o nastoletniej ciąży
Ellie Woods opowiedziała o nastoletniej ciąży
Źródło zdjęć: © Instagram | Ellie Woods

27.03.2022 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TikTokerka wyznała, że z jej pierwszą ciążą wiąże się pewna historia. 16-letnia wówczas Ellie Woods przez dłuższy czas bowiem nie wiedziała, że spodziewa się dziecka. Gdy się o tym dowiedziała, bała się powiedzieć rodzinie prawdę. Społeczeństwo bowiem nie patrzyło przychylnym okiem na takie przypadki.

Ellie Woods jako 16-latka, podczas kontrolnej wizyty u dietetyka, dowiedziała się, że za dwa miesiące zostanie mamą. Młoda dziewczyna była w prawdziwym szoku. Sytuacji nie polepszał fakt, że wyjątkowo obawiała się reakcji na ciążę własnych rodziców. Postanowiła przemilczeć tę nowinę, co jednak się nie do końca udało.

Bała się, że jej nastoletnia ciąża wywoła awanturę. Ojciec dowiedział się, że będzie dziadkiem w dniu porodu

Zaskoczona Ellie miała zaledwie dwa miesiące do porodu. Wiedziała, że wkrótce będzie musiała powiedzieć o dziecku, jednak nie wiedziała, jak przygotować swojego tatę na tę wiadomość. Sprawa niejako rozwiązała się sama. Pewnego dnia o czwartej nad ranem Woods poczuła silne bóle brzucha. Poprosiła ojca o leki przeciwbólowe, po czym zdała sobie sprawę, że praktycznie na nic się zdadzą, bowiem zaczęła rodzić.

Zszokowany ojciec Ellie zadzwonił po pogotowie. Oboje z córką zdali sobie jednak sprawę z tego, że na jazdę do oddalonego o 40 minut szpitala jest za późno. Medycy dokładnie poinstruowali mężczyznę, co musi zrobić, aby odebrać poród w domu.

- Przeniósł mnie do łazienki, ponieważ był to największy obszar w domu wyłożony kafelkami, a wujek i siostra przynieśli cały stos ręczników - wspomina Ellie.

Sprawa wyglądała dość groźnie

Młoda mama straciła dużo krwi. 15 minut po tym, jak jej córka przyszła na świat, do domu dotarła karetka. Ellie straciła przytomność i niewiele pamięta z późniejszych godzin. Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze. Ojciec 16-latki stał się opiekuńczym dziadkiem na pełen etat i zajął się wnuczką, aby córka mogła dokończyć szkołę. Dziś dziewczynka, której Ellie nadała imię Bella ma 13 lat. Kobieta wyszła później za mąż i urodziła drugie dziecko.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także