GwiazdyBył jedną z gwiazd "W11". Nie uwierzycie, jak wygląda dziś Sebastian Wątroba

Był jedną z gwiazd "W11". Nie uwierzycie, jak wygląda dziś Sebastian Wątroba

Sebastian Wątroba był gwiazdą "W11"
Sebastian Wątroba był gwiazdą "W11"
Źródło zdjęć: © AKPA
14.09.2022 15:06, aktualizacja: 14.09.2022 22:23

Sebastian Wątroba był jedną z głównych postaci serialu stacji TVN "W11 - Wydział Śledczy", który swego czasu cieszył się wyjątkową popularnością wśród telewizyjnych widzów. Jak wygląda i czym zajmuje się dziś? Były policjant i aktor pojawił się na najnowszych zdjęciach z pewnej produkcji.

Anna Palka, Rafał Kopacz, Anna Potaczek i Sebastian Wątroba. 15 lat temu to właśnie oni królowali na ekranach stacji TVN, wcielając się w główne postacie hitowego serialu "W11 - Wydział Śledczy". Co stało się z nimi po emisji? Część z nich zrezygnowała z dalszej kariery aktorskiej, natomiast Sebastian Wątroba trwa w tym zawodzie do dziś.

Jak wygląda dziś Sebastian Wątroba z "W11"?

Choć mało kto zdaje sobie pewnie z tego sprawę, Sebastian Wątroba był prawdziwym policjantem, który po roli w "W11 - Wydział Śledczy" postanowił się przebranżowić. Jak doskonale wiadomo, gra szła mu całkiem nieźle, a dzięki niej zdobył ogromne grono wiernych fanów. Wielu z nich ubolewało, kiedy "W11" zniknęło z ekranów w 2014 roku.

Sebastian Wątroba, który ma obecnie 47 lat, od tamtego czasu nieco się zmienił. Na najnowszych zdjęciach z planu serialu "Lombard. Życie pod zastaw", aktor pojawił się w eleganckiej marynarce, czarnej koszuli i jeansach. Uwagę przyciąga jednak najbardziej jego siwizna, który pokazuje, jak sporo czasu minęło już od emisji popularnego "W11".

Sebastian Wątroba na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"
Sebastian Wątroba na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"© AKPA | AKPA
Sebastian Wątroba na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"
Sebastian Wątroba na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"© AKPA | AKPA

Kariera Sebastiana Wątroby

Po głównej i największej w karierze roli w "W11 - Wydział Śledczy" Sebastian Wątroba nie porzucił aktorstwa, a na swoim koncie ma drugoplanowe już role w filmach, takich jak "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Proceder", "Dusidło", "Gierek" czy "Krime Story. Love Story". Zdjęcia z planu "Lombardu" są dowodem na to, że niedługo pojawi się w także kolejnych odcinkach tej produkcji. W kogo się wcieli? W tajemniczego i romantycznego Aleksa, który wstrząśnie światem serialowej Anki. W takiej roli go jeszcze nie widziano.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta