Trwa ładowanie...

Walentynkowy prezent dla samej siebie

Zatrzymaj się na chwilę i zadaj sobie pytanie, kiedy doceniłaś siebie za cokolwiek – za duże lub małe osiągnięcie. Nie uważasz, że nadszedł czas, by zacząć dostrzegać swoje zasługi i wyjątkowość i nagradzać się za nie? Walentynki to wspaniały pretekst do nauki tego, czym jest self-love.

Płatna współpraca z marką TOUS
Walentynkowy prezent dla samej siebieŹródło: Materiały prasowe
d2d5bcq
d2d5bcq

Sztuka docenienia siebie

Self-love to nic innego, jak miłość do siebie. Nie ma nic wspólnego z bezkrytyczną oceną i przecenianiem własnych zasług i umiejętności. Miłość do siebie to akceptacja swojego wyglądu, cech szczególnych, potrzeb, pragnień, marzeń oraz stawianie siebie na pierwszym miejscu bez poczucia winy. To po prostu uznanie tego, że jesteśmy ważne i mamy prawo do szczęścia, bez względu na to, jak miałoby się ono realizować.

Z pojęciem self-love bezpośrednio związane są także zagadnienia self-care i self-celebration, czyli szeroko pojęta troska o siebie i celebrowanie swoich małych i dużych sukcesów. Oba pojęcia są bardzo szerokie i ich interpretacja jest indywidualną kwestią. Główne założenie pozostaje jednak niezmienne – nie ma nikogo ważniejszego dla ciebie niż ty sama. Jeśli nie zatroszczysz się o siebie (swoje zdrowie, realizacje marzeń i pragnień) oraz jeśli nie będziesz dostrzegała swoich osiągnięć, stale wmawiając sobie i innym, że to, co robisz każdego dnia, to "nic takiego", nikt inny tego nie zrobi. Jeśli sama stawiasz siebie na końcu listy priorytetów i sama sobie umniejszasz, nie oczekuj, że znajdziesz uznanie w oczach innych.

Pomocna w nauce miłości do siebie może okazać się metoda małych kroków. Na początku zacznij okazywać sobie uczucie drobnymi gestami. Walentynki będą do tego świetnym pretekstem.

Trójwymiarowe pierścionki to jeden z hitów walentynkowej kolekcji TOUS. Materiały prasowe
Trójwymiarowe pierścionki to jeden z hitów walentynkowej kolekcji TOUS.Źródło: Materiały prasowe

Święto miłości do siebie

Walentynki to świetna okazja, by w imię uczucia do siebie kupić sobie podarunek. Zawsze sprawdzonym pomysłem na wyrażenie miłości jest sprezentowanie biżuterii z motywem serca. TOUS w swojej tegorocznej walentynkowej kolekcji pokazuje ten popularny wzór w nowoczesnym wydaniu. Hitem są dwukolorowe zawieszki w kształcie serca (lub w słynnego misia), które można nosić na jednym naszyjniku lub jedną połówką obdarować drugą osobę. Podobny charakter ma zestaw dwukolorowych pierścionków, które można nosić razem lub jeden z nich podarować ukochanej kobiecie.

d2d5bcq

Naszym biżuteryjnym walentynkowym hitem jest zestaw trójwymiarowych, dużych pierścionków TOUS w kształcie serca, tulipana lub misia. W efektowny sposób łączą srebro, złoto, a nawet czerń i róż octanu. Nie da się przejść obok nich obojętnie! Są masywne, wyraziste, piękne. Jeśli wolisz bardziej subtelną biżuterię, w TOUS także znajdziesz coś dla siebie. Chociażby krótkie naszyjniki, delikatne, ale wyjątkowe otwarte pierścionki i bransoletki z delikatnym motywem serca czy małe srebrne kolczyki z onyksem lub perłą.

Kiedy osiągniesz poziom dla zaawansowanych w dziedzinie self-love, zaczniesz kupować sobie prezenty także bez okazji. Właśnie takiej, pełnej i codziennej miłości do siebie życzymy ci z okazji święta zakochanych… w sobie.

Płatna współpraca z marką TOUS
d2d5bcq
d2d5bcq