Trwa ładowanie...

Ważna wiadomość dla posiadaczy kart Biedronki. Tylko dwa wyjścia

Karta "Moja Biedronka" to dla stałych klientów tej sieci świetny sposób na dodatkowe promocje, okazyjne rabaty, a także udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Co zrobić, jeśli karta została przez nas zgubiona?

Co zrobić, jeśli zgubiliśmy kartę "Moja Biedronka"?Co zrobić, jeśli zgubiliśmy kartę "Moja Biedronka"?Źródło: East News
d3jeksp
d3jeksp

Rabaty, promocje, kolekcjonerskie maskotki - to tylko część z zalet posiadania karty "Moja Biedronka". Niestety czasem każdemu zdarza się coś zgubić. Jeżeli tylko zauważymy, że stało się to z kartą, najpierw ją zablokujmy dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu powiązany z obsługą tego programu lojalnościowego. Następnie mamy do wyboru dwie ścieżki, by nadal korzystać z promocji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oto 14-letni podpalacze Biedronki. Przyszli na policję z rodzicami

Ważna wiadomość dla osób, które posiadają kartę "Moja Biedronka". Jeśli się zgubi, jest jedno wyjście

Karta "Moja Biedronka" może sprawić, że za zakupy będziemy płacić mniej. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, co w przypadku, gdy karta się zgubi. Według informacji zawartych na stronie, wyjście w takim przypadku jest tylko jedno. Okazuje się, że sieć nie wyda duplikatu karty - trzeba ją będzie wyrobić od nowa. I w tym przypadku należy szczególnie uważać, bo do rejestracji konieczne jest podanie innego maila od tego, który został przypisany do zagubionej karty.

d3jeksp

Jeżeli nie chcemy wyrabiać nowej karty, możemy przy kasie podać numer telefonu lub użyć specjalnego breloczka. Przy tej opcji trzeba jednak pamiętać, że nie będziemy już mogli zbierać naklejek na kolekcjonerskie maskotki - do tego zawsze jest konieczna karta.

Jak założyć i zarejestrować kartę?

Kartę "Moja Biedronka" założymy w każdym sklepie tej sieci. Wystarczy, że wyrazimy taką chęć przy kasie. Karta jest bezpłatna. By działała poprawnie, konieczna jest rejestracja.

W tym celu wchodzimy na stronę internetową Biedronki, odszukujemy właściwą zakładkę i postępujemy zgodnie z instrukcjami, które będą się nam wyświetlać na ekranie. Po rejestracji zostanie nam jedynie aktywacja. W tym celu musimy się zalogować na stronie sieci, podać numer naszej karty, a następnie wpisać w odpowiednie rubryki numer telefonu i adres e-mail. Na podany adres mailowy dostaniemy link aktywacyjny - po kliknięciu w niego możemy udać się z kartą na zakupy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jeksp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jeksp