GwiazdyWeronika Marczuk wyprawiła córce urodziny. Dumna mama podsumowuje pierwszy rok

Weronika Marczuk wyprawiła córce urodziny. Dumna mama podsumowuje pierwszy rok

Weronika Marczuk
Weronika Marczuk
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

18.01.2021 11:29, aktual.: 03.03.2022 07:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Weronika Marczuk przeszła długą drogę, zanim udało jej się urodzić upragnione dziecko. Dzisiaj spełnia się w roli mamy małej Ani i podkreśla, że chce uświadamiać inne kobiety, aby zbyt szybko nie poddawały się w walce o posiadanie potomstwa.

Weronika Marczuk nie ukrywa, że posiadanie dziecka było jej marzeniem i teraz jest bardzo szczęśliwą osobą. 49-latka starała się o dziecko ze wszystkich sił, przeżyła poronienie i niejedno rozczarowanie.

Dziś córka Weroniki Marczuk - mała Ania - właśnie skończyła roczek, dlatego rodzina zamówiła uroczy tort oraz ubrała ją w tiulowe wdzianko, jak przystało na małą księżniczkę.

Weronika Marczuk opublikowała w sieci kilka zdjęć z tamtego dnia. Od razu widać zadowolenie w jej oczach. "Wielka radość, wdzięczność z nutą niedowierzania i ogromna duma. To dobre uczucie, gdy niestrudzenie wstajesz (nawet jeśli upadasz wiele razy), gdy masz czyste serce i dobre zamiary, gdy jesteś sobą, potrafisz uwierzyć, że możesz i zrobisz to!" - podkreśliła.

Marczuk jednocześnie kolejny raz nawiązała do sprawy, w którą mocno się zaangażowała w ostatnim czasie. Mowa o wspieraniu kobiet, które próbują zajść w ciążę. "Nie ma tekstów "teraz, to już z górki", "wszystko, co dobre już było", "w tym wieku, to nie wypada". STOP! Wyrzucamy te frazy do kosza. (...) Radowanie się każdą chwilą i praca nad sobą to dla mnie uprawianie szczęścia. Ono musi być nawożone, podlewane, jednym słowem - pielęgnowane. Szczęście bardzo rzadko spada, jak gwiazdka z nieba" - podkreśliła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także