WP

Weronika Rosati wystąpiła o zakaz zbliżania się. Odcina się od Śmigielskiego

Batalia między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim przeniosła się do amerykańskiego sądu. Aktorka miała wystąpić o zakaz zbliżania się. W ten sposób chce chronić siebie i swoją córkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati chce zakazu zbliżania się dla Roberta Śmigielskiego
Weronika Rosati chce zakazu zbliżania się dla Roberta Śmigielskiego (ONS.pl)
WP

Jak podaje "Fakt", Weronika Rosati złożyła w sądzie w Los Angeles wniosek o zakaz zbliżania się dla Roberta Śmigielskiego. Aktorka nie chce, żeby jej były partner miał kontakt z nią lub z ich córką Elizabeth.

Zobacz także: Weronika Rosati rozpoczęła rewolucję. Dostaje setki wiadomości

Zgodnie z informacjami tabloidu, Rosati złożyła stosowne dokumenty w ubiegłym tygodniu, a termin wysłuchania obu stron wyznaczono na 3 maja. Przez to, że Elizabeth urodziła się w USA i ma amerykańskie obywatelstwo, jest chroniona przez tamtejsze prawo.

WP

Przypomnijmy, na początku marca Weronika Rosati udzieliła obszernego wywiadu, w którym oskarżyła Roberta Śmigielskiego o stosowanie przemocy. Ortopeda przysłał redakcji WP Kobieta oświadczenie, w którym zaprzeczył słowom byłej partnerki, a jej oskarżenia mają być bezpodstawne.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Rosati żąda od Śmigielskiego 22 tys. złotych miesięcznie alimentów. Choć aktorka zdementowała te informacje, ortopeda zapewnia, że ma dowody. Przysłał do naszej redakcji dokumenty, które mają rzekomo potwierdzić jego wersję.

Źródło: "Fakt"

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP