GwiazdyWersow zatrudniła się w pizzerii. Influencerka już miała doświadczenie w pracy w gastronomii

Wersow zatrudniła się w pizzerii. Influencerka już miała doświadczenie w pracy w gastronomii

Wersow poznała proces przygotowania pizzy
Wersow poznała proces przygotowania pizzy
Źródło zdjęć: © YouTube
oprac. KSA
27.09.2021 19:26

Wersow, czyli Weronika Sowa to obecnie jedną z najpopularniejszych youtuberek. Dziewczyna stara się pokazywać fanom, że mimo ogromnej kariery, nadal nie boi się ciężkiej pracy i na dowód zatrudniła się na jeden dzień w popularnej pizzerii.

Weronika Sowa należy do Ekipy Friza, czyli grupy młodych ludzi, którzy dzięki swoim filmikom zdobyli nieprawdopodobnie dużą popularność wśród dzieci i młodzieży.

Wersow wielokrotnie przyznawała, że bycie na świeczniku wiąże się z wieloma utrudnieniami. Ludzie często postrzegają ją wyłącznie przez pryzmat kariery, którą zdobyła oraz zarobionych pieniędzy.

Pizza dla fanów

Mało kto wie, że 25-latka jeszcze do niedawna wiodła zwyczajne życie młodej dziewczyny. Zanim weszła do Ekipy Friza pracowała jako kelnerka w jednej z krakowskich restauracji. Praca nie należała do najłatwiejszych, a zmiany potrafiły trwać nawet po kilkanaście godzin dziennie.

Obecnie Weronika Sowa wiedzie luksusowe życie dzięki karierze na YouTubie, ale stara się regularnie przypominać fanom, że nie jest oderwana od rzeczywistości.

Ostatnio zatrudniła się na jeden dzień w popularnej krakowskiej pizzerii, którą osobiście bardzo lubi i nie ukrywała, że było to dla niej stresujące przeżycie.

"Na razie wszyscy są bardzo mili i ciepło mnie przywitali, więc się bardzo cieszę, ale też się trochę stresuje […]. Trochę się wstydzę ludzi, co powiedzą, czy im na pewno dobrze pizzę zrobię" - powiedziała do kamery.

Na szczęście obawy okazały się zbędne. Weronika sprawdziła się w nowej roli i nie dało się ukryć, że ma spore doświadczenie w gastronomii. Na nagraniu widać, że tego dnia do lokalu zawitało wielu klientów. Prawdopodobnie część z nich przyszła wyłącznie dla Wersow.

ZATRUDNIŁAM SIĘ W PIZZERII!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta