Weszła do ich domu i zaniemówiła. Musiała się uspokoić

Weszła do ich domu i zaniemówiła. Musiała się uspokoić

Katarzyna Dowbor zszokowana warunkami życia bohaterów "Naszego nowego domu"
Katarzyna Dowbor zszokowana warunkami życia bohaterów "Naszego nowego domu"
Źródło zdjęć: © AKPA
06.05.2023 15:15, aktualizacja: 06.05.2023 15:39

Katarzyna Dowbor od lat odwiedza polskie rodziny, które potrzebują pomocy w remontach ich domów. Ostatnio wybrała się do Roszczepu, gdzie mieszka pani Celina z dziećmi. Prezenterka nie mogła uwierzyć, w jakich warunkach żyją.

Program "Nasz nowy dom" odmienił życia wielu rodzin. Tak też było i w przypadku pani Celiny oraz jej dzieci. Zanim jednak ekipa wyremontowała im dom, odwiedziła ich Katarzyna Dowbor, która sprawdziła, w jakich warunkach mieszkają. Jak sama podkreśliła, jeszcze u nikogo nie było tak źle.

"Nasz nowy dom": trudna sytuacja bohaterów

Nie jest tajemnicą, że rodziny, które odwiedza Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" często mieszkają w bardzo złych warunkach. W domach tych zazwyczaj nie ma łazienki, kanalizacji, a nawet bieżącej wody.

Prezenterka tym razem wybrała się do wsi Rozczep. To właśnie tam mieszka samotnie wychowująca trójkę dzieci pani Celina, która stara się ze wszystkich sił związać koniec z końcem. Jak podkreśliła jej córka, kobieta często pracuje od rana do wieczora, by dorobić do swojej skromnej pensji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W utrzymywaniu domu pomaga także starszy syn pani Celiny, który pracuje w weekendy. Niestety okazało się, że nieżyjący mąż kobiety zaciągnął kredyt, który teraz przyszło spłacać właśnie jej. Przez to, po opłaceniu wszystkich rachunków, rodzinie zostaje zaledwie 500 zł na życie.

Katarzyna Dowbor zszokowana warunkami

W domu pani Celiny brakowało wszystkiego. Do jednej z najpilniejszych napraw należał dach, który przeciekał. Bohaterowie programu "Nasz nowy dom" zdradzili nawet, że kiedyś woda spływała po lampie, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla ich życia. Przez źle ogrzewany budynek na ścianach pojawiła się także pleśń i grzyb, które również są niebezpieczne dla domowników.

Katarzyna Dowbor nie ukrywała, że zaskoczyły ją warunki, w jakich żyła rodzina pani Celiny. "Pierwszy raz w życiu coś takiego widzę" - powiedziała prezenterka w programie "Nasz nowy dom". Gwiazda potrzebowała nawet chwili, by zapanować nad emocjami. Celebrytka przyznała, że historia bohaterów programu szalenie ją wzruszyła, co można było zobaczyć na ekranie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także