Trwa ładowanie...
d3ugbcp
Ludzie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017 – wylicytuj kolację z Magdą Gessler

15 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja zagra już po raz 25. Na aukcję WOŚP przekazywane wyjątkowe przedmioty, ale także możliwość spotkania znanych ludzi! Zobacz, jak akcję WOŚP wspierają gwiazdy oraz dowiedz się, w jaki sposób ty także możesz pomóc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WOŚP 2017, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
WOŚP 2017, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3ugbcp

Kolacja z Magdą Gessler do wygrania w licytacji WOŚP 2017

Gwiazdy, jak co roku wsparły inicjatywę WOŚP – Magda Gessler zaoferowała na licytację możliwość zjedzenia w jej towarzystwie kolacji. Mateusz Gessler także oferuje kolację oraz zestaw jego książek. Uczestnicy będą licytować także zaproszenia na plan „Milionerów” oraz „Drugiej Szansy”. Monika Olejnik ofiarowała swój sławny, fantazyjny kapelusz z Balu Dziennikarzy. Maja Ostaszewska przekazała na licytację suknię z Gali Europejskich Nagród Filmowych. Anna Kalczyńska również przekazała swą kreację projektu Łukasza Jemioła, która swego czasu została okrzyknięta jej modową wpadką. Annę okrzyknięto wtedy „Bat Woman”.

Magda Gessler już od dłuższego czasu jawnie wspiera Wielką Orkiestrę w obliczu kontrowersji związanych z fundacją. Niedawno było głośno o jej reakcji na działania polskiego rządu wobec WOŚP. Udostępniła wtedy na swoim oficjalnym profilu artykuł, w którym informowano o nakazie rządu wobec ambasad oraz konsultantów RP. Polecono im nie angażować się w akcję fundacji. Gessler nazwała wtedy takie działania „inkwizycją”. Poprzez przekazanie darów na licytację, potwierdziła i podtrzymała swą postawę. Kwota licytacji za kolację z Magdą Gessler sięga aktualnie blisko 10 tysięcy złotych!

Materiały prasowe

Jak ty możesz wesprzeć działalność fundacji?

WOŚP od lat podnosi poziom polskiej medycyny dziecięcej. Aby wesprzeć działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, możesz przekazywać dowolną kwotę na konto bankowe, które odnajdziesz na oficjalnej stronie fundacji. Oczywiście, jak co roku, w każdej części Polski będą działać wolontariusze wyposażeni w puszki. Każdy wolontariusz oprócz puszki, wyposażony powinien być w identyfikator, na którym widnieje imię i nazwisko, numer zbiórki, hologram, pieczątka fundacji oraz kod QR. Każdy może zostać wolontariuszem, wystarczy, że zgłosi się do najbliższego sztabu, aby otrzymać rzeczy umożliwiające prowadzenie zbiórki.

d3ugbcp

Podczas 25 finału WOŚP możesz również przekazać swój datek zbliżeniowo przy pomocy terminalu w 70 miastach Polski. Osoby korzystające z karty płatniczej również będą mogły bez przeszkód wesprzeć działalność fundacji. Co ciekawe, po raz kolejny zbiórkę wesprze Euronet! 14 i 15 stycznia w bankomatach oraz wpłato-bankomatach Euronet będziesz mógł przekazać darowiznę zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Nie musisz przekazywać gotówki, aby dołączyć do grona darczyńców, możesz także nabyć wybrane produkty, takie jak magazyn JOY, czy herbatę Lipton.

WOŚP 2017 – czeka was wiele emocji

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy obfituje w wyjątkowe wydarzenia. 15 stycznia odbędzie się szereg koncertów oraz licytacji. W Warszawie na Placu Defilad planowane są występy takich gwiazd jak Acid Drinkers, Hunter, Happysad, Enej, Bednarek, Big Cyc oraz wiele innych. Wydarzenie będzie transmitowane w telewizji polskiej. W większości polskich miast odbędą się występny znanych piosenkarzy i zespołów muzycznych. Na oficjalnej stronie WOŚP dostępna jest mapa, na której możesz sprawdzić wydarzenia planowane w twojej okolicy. O godzinie 20:00 tradycyjnie odpalone zostanie Światełko do Nieba, czyli oficjalny koniec zbiórki.

d3ugbcp

Podziel się opinią

Share

d3ugbcp

d3ugbcp