ycipk-1ok38b

Wielkomiejska dżungla Łukasza Jemioła

Co powiecie na prawdziwą dżunglę? – zdaje się pytać Łukasz Jemioł i zaprasza na pokaz, który prezentowany jest w miejscu łączącym chłód i czystość nowoczesnej architektury z tęsknotą za rajem w postaci zielonych dywanów na ścianach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkomiejska dżungla Łukasza Jemioła
(ONS.pl)
ycipk-1ok38b

- Bo wiosna to jest taki wspaniały czas, że można odetchnąć i poczuć się jak w raju – mówi Łukasz Jemioł, tłumacząc dlaczego na miejsce pokazu wybrał właśnie wertykalne ogrody.* - To miejsce jest zjawiskowe i idealne do prezentacji mojej kolekcji. Było trochę dżungli, ale też trochę punkowo, sporo szalonych klimatów –* dodaje.
Właśnie w tej kontrastowej przestrzeni deisgner prezentuje najnowsze projekty, które - podobnie jak scenografia - są jednocześnie pełne nowoczesnych, wielkomiejskich rozwiązań, jak i sielskich wakacyjnych klimatów. W pierwszych rzędach zasiadają takie gwiazdy, jak: Małgorzata Socha, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek czy Marcelina Zawadzka.

ONS.pl
Podziel się

Tematem przewodnim są paski, które z pewnością doskonale znacie z wielu wiosenno-letnich kolekcji. Tutaj pojawiają się w wielu różnych wydaniach. Mają różne grubości, formy, kolory i faktury.
- Paski są super i to idealny pomysł na wiosnę – kwituje Łukasz Jemioł, dodając, że jego zestaw są jak klocki lego, które można ułożyć jak na wzorze z wybiegu, ale też rozebrać i zbudować coś swojego, totalnie innego od wersji pierwotnej.
- Dużo street style’owych loków. Całą kolekcję można rozebrać na części, zmontować po swojemu, bawić się modą – podsumowuje.
Oprócz bardzo jasnych barw – bieli, szarości czy jasnego błękitu – soczysta czerwień czy granat, ale też musztarda. Szerokie kuloty, piżamowe zdekonstruowane koszule i sukienki – szlafroki to rozwiązania, które pokochają miłośniczki wygody i lekkości. Sprawdzą się zarówno w wakacyjnej walizce, jak i przestrzeniach wielkiego miasta w upalne dni.
Gdyby jednak brakowało wam typowo letnich sukienek, kilka falbaniastych projektów w stylu lat 80-tych – ze sporą dawką błysku i szerokim paskiem w talii.
*Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu Łukasza Jemioła i wybierzcie te zestawy, które podobają się wam najbardziej. Co wy byście zabrali do swojej wakacyjnej walizki? *

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ok38b