GwiazdyWiemy, gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędziła sylwestra. Po świętach została w górach

Wiemy, gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędziła sylwestra. Po świętach została w górach

Wiemy, gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędziła sylwestra. Po świętach została w górach
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Magdalena Kowalska-Kotwica
01.01.2020 10:53, aktualizacja: 01.01.2020 12:38

W święta pisała na swoim profilu na Instagramie: "Góry, kiedyś tu zamieszkam". Agnieszka Woźniak-Starak po tym, jak spędziła Boże Narodzenie w pięknej górskiej scenerii, także nowy rok postanowiła powitać w otoczeniu Tatr. Gdzie dokładnie? To zdradziła jej koleżanka.

Dziennikarka Katarzyna Janowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie obrazu "Powitanie o wschodzie słońca" autorstwa Zofii Stryjeńskiej. Obraz był jednym z dzieł wystawionych na aukcji "Zakopane, Zakopane" organizowanej przez DESA Unicum. W poście opublikowanym w sylwestra Jankowska oznaczyła m.in. Katarzynę Kolendę-Zaleską i właśnie Agnieszkę Woźniak-Starak.

"Zakopane to nie tylko Martyniuk" – napisała Janowska nawiązując do "Sylwestra marzeń z Dwójką" organizowanego przez TVP. Obserwatorom życzyła wieczoru spędzonego ze sztuką. Taki być może Janowska spędziła w towarzystwie Agnieszki Woźniak-Starak i Katarzyny Kolendy-Zalewskiej 30 grudnia w Hotelu Kasprowy Mercure Zakopane, gdzie odbywała się aukcja dzieł sztuki artystów związanych z Podhalem. Szacunkową wartość obrazu, który pokazała Janowska, szacowano na 70 do 90 tysięcy złotych.

W sylwestrową noc w tym samym hotelu odbywał się bal w klimacie lat 20., na którym bawili się między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Czy Katarzyna Janowska i jej koleżanki pojawiły się na nim, tego nie wiemy. Ale post dziennikarki wskazuje, że ostatni dzień w roku postanowiły spędzić w Zakopanem.

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła życzenia

25 grudnia dziennikarka, wdowa po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku złożyła swoim obserwatorom na Instagramie życzenia. "Spokojnych świąt kochani" – napisała. Przy okazji Woźniak-Starak zdradziła jedno ze swoich marzeń i opowiedziała o planach na przyszłość. Daleką przyszłość. "Powiem wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem" – dopisała przy życzeniach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl