Trwa ładowanie...

Wiktoria Gąsiewska nie jest już singielką? Aktorka odpowiedziała jednoznacznie

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego odbiło się w mediach szerokim echem. Niedawno gwiazda młodego pokolenia została zapytana o to, jak w obecnej chwili wygląda jej życie uczuciowe. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Share
Wiktoria Gąsiewska została zapytana o singielstwo i idealnego partnera Wiktoria Gąsiewska została zapytana o singielstwo i idealnego partnera Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4luhp9

O rozstaniu młodych aktorów w mediach aż huczało. W końcu para była ze sobą przez długi czas. Rozstanie szybko wyszło na jaw, choć celebryci starali się utrzymać je jak najdłużej w tajemnicy. Od kilku miesięcy Wiktoria Gąsiewska wiedzie życie singielki, ale czy na pewno? O to zapytał się portal Jastrząb Post.

Serce Wiktorii Gąsiewskiej ponownie zajęte? Aktorka stawia sprawę jasno

Młoda celebrytka od razu wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzem wspomnianego portalu, że nadal jest singielką. Wyznała też, że jeśli jej potencjalny partner nie widział nic złego w pozowaniu na ściankach, nie kryłaby się z tym, że jest w nowym związku.

d4luhp9

- Jeżeli tylko miałby na to ochotę, to nie ukrywałabym nikogo. Ale nie czułabym presji i potrzeby. Jeżeli druga osoba by nie chciała się gdzieś pokazać, to wiadomo, że bym nikogo nie zmuszała. Ale na razie nie mam takich pomysłów. To jest moje pierwsze lato od 5 lat kiedy jestem singielką. Taki czas, żeby pobyć samemu i skupić się na własnych potrzebach i realizacji własnego ja jest równie ważny i myślę, że to mi służy - zauważyła.

Czy to jednak oznacza, że randkom, póki co, mówi nie?

- Nie spławiam, ale mówię, że jeszcze nie teraz, bo bardzo dużo pracuje. Nie mam za bardzo czasu, aby zrobić rodzinnego grilla, a co dopiero wyjść na randkę - wyznała.

Czy istnieje ideał Wiktorii Gąsiewskiej?

Młoda gwiazda przyznała, że nigdy nie miała wyobrażenia na temat tego, jak miałby wyglądać jej idealny mężczyzna. Dla Gąsiewskiej ważniejszy niż wygląd jest charakter i tutaj ma jeden ważny warunek.

d4luhp9

- Na pewno chciałabym, żeby był prawdomówny i żeby było to obustronne zaufanie. A jak on będzie wyglądał czy jak się będzie ubierał, to jego sprawa - stwierdziła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wiktoria Gąsiewska z rozrzewnieniem o początkach kariery: "Janusz Gajos traktował mnie na planie jak swoją wnuczkę"

d4luhp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4luhp9
d4luhp9