GwiazdyWiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" wygląda obłędnie

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" wygląda obłędnie

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" wygląda obłędnie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.09.2019 20:58, aktualizacja: 24.09.2019 14:57

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Plotki na temat jej związku i zaręczyn z Adamem Zdrójkowskim krążą w sieci od dawna. Pomimo wyjaśnień pary i zaprzeczenia plotkom, Wiktoria Gąsiewska właśnie pokazała, jak przymierza suknie ślubne.

Związkiem młodej aktorki Wiktorii Gąsiewskiej z Adamem Zdrójkowskim żyje cała Polska. Niedawno media obiegła informacja o rzekomych zaręczynach pary. Chociaż jej partner zdementował te plotki, Wiktoria Gąsiewska pokazała, jak przymierza suknie ślubne. Na profilu jednej z topowych polskich projektantek mody ślubnej Violi Piekut pojawiło się zdjęcie młodej aktorki w pięknej białej sukni.

Obserwatorzy chętnie komentowali fotografię: "Wiktoria wyglądasz przepięknie!", "Nie wiem, kto piękniejszy, dziewczyna czy suknia", "Przecudna!", "Paniu Violu, czyta pani w myślach każdej kobiety, która będąc małą dziewczynką, marzyła o byciu księżniczką!".

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

20-letnia Gąsiewska i 19-letni Zdrójkowski poznali się wiele lat temu. Ich miłość zrodziła się na planie serialu "Rodzinka.pl". Oficjalnie parą zostali w kwietniu 2017 roku. Zakochani głośno mówią o swoim szczęściu, nie zdradzają jednak planów na przyszłość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta