GwiazdyWilliam i Kate szukają nowej opiekunki dla księcia George'a

William i Kate szukają nowej opiekunki dla księcia George'a

William i Kate szukają nowej opiekunki dla księcia George'a
Źródło zdjęć: © AFP
15.01.2014 14:26, aktualizacja: 15.01.2014 15:07

William i Kate szukają opiekunki dla księcia George'a. Brytyjskie media donoszą, że chodzi wyłącznie o krótkoterminową opiekę nad królewskim potomkiem podczas zbliżającej się podróży pary książęcej do Australii i Nowej Zelandii.

William i Kate szukają opiekunki dla księcia George'a. Brytyjskie media donoszą, że chodzi przede wszystkim o opiekę nad królewskim potomkiem podczas zbliżającej się podróży pary książęcej do Australii i Nowej Zelandii.

Mały książę ma co prawda już jedną nianię i jest nią była opiekunka Williama i Harry'ego - 71-letnia Jessie Webb. Na dalekie podróże i intensywną pracę nie pozwala jej już wiek. Webb kończy się również kontrakt. Stąd poszukiwania nowej niani, która ma być odpowiedzialna, wykształcona, odporna na stres i lubić podróże.

Z wizytą na Antypody William z Kate zabierają swojego syna. Plan podróży będzie bardzo napięty - w niecały miesiąc zamierzają odwiedzić kilkanaście miast. Według "Daily Mail", rodzicom księcia George'a zależy na przedłużeniu umowy o pracę z Webb, która mieszka w Pałacu Kensington. Potrzebna będzie jednak dodatkowa pomoc podczas wyprawy na południową półkulę.

Nieoficjalnie mówi się, że w podróż z młodymi rodzicami pojechać ma mama Kate, Carole Middleton. Babcia George'a zajmowała się już nim tuż po jego urodzeniu.

Choć o poszukiwaniach królewskiej opiekunki piszą media niemal na całym świecie, Clarence House - rezydencja królewska w Londynie, nie potwierdza tej informacji.

Na podstawie Daily Mail/(gabi,mtr), kobieta.wp.pl

ZOBACZ

Książę William o swoim synu

- Jest głośny, ale piękny - tak o nowonarodzonym pretendencie do brytyjskiego tronu i swoim synu mówi książę William.

POLECAMY