Blisko ludziWrócił do domu po tygodniach służby na granicy. Dzieci nie mogły powstrzymać łez

Wrócił do domu po tygodniach służby na granicy. Dzieci nie mogły powstrzymać łez

Wrócił do domu po tygodniach służby na granicy
Wrócił do domu po tygodniach służby na granicy
Aleksandra Lewandowska

23.11.2021 07:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska policja opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazano, jak dzieci policjanta zareagowały na jego powrót do domu po kilku tygodniach spędzonych na służbie na granicy polsko-białoruskiej. - Ogromny szacunek! Łzy wzruszenia płyną same - komentują internauci.

Na granicy polsko-białoruskiej znajduje się aktualnie tysiące mundurowych - policjantów, żołnierzy i strażników granicznych, co ma związek z napiętą sytuacją w tym rejonie. Choć ich pobyt oraz "życie" w przygranicznym lesie wywołują niemałe poruszenie u polskiego społeczeństwa, wiele osób podkreśla, że dziękuje polskim mundurowym za ich służbę. Znaczna część z nich, aby ją spełnić, rozstała się na kilka tygodni z rodzinami. Na jednym z nagrań na TikToku pokazano wzruszające spotkanie z rodziną.

Tygodnie służby na granicy

- Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby spędzonych na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę - tak podpisano najnowszy filmik na TikToku "Polskiej Policji", na którym widzimy, jak dzieci jednego z policjantów zareagowały na jego powrót do domu.

Zarówno u nich, jak i u mężczyzny, od razu pojawiły się łzy szczęścia, które nie tylko pokazały wynik ogromnej tęsknoty obu stron, ale także wyjątkową relację tata-dzieci, która ich łączy. To wzruszyło też internautów, którzy pod nagraniem nie szczędzili słów dotyczących wdzięczności mundurowym za ich służbę na granicy polsko-białoruskiej.

"Mam łzy w oczach"

Filmik na profilu "Polskiej Policji" na TikToku zdobył już ponad 93 tys. polubień i prawie 2,5 tys. komentarzy, w których internauci wyrazili swoje podziękowanie, wzruszenie, a niekiedy opisali własne wspomnienia, związane z powrotami bliskich ze służb za granicą.

"Jesteście już razem! Podziękowania dla taty", "Brak słów. Oby wszyscy zawsze wracali bezpiecznie do domu", "Ja mojego taty nie widzę od 4 tygodni, bo jest na granicy", "Wzruszyłam się. Aż przypomniał mi się powrót mojego taty z Afganistanu" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)