Wszedł do jej pokoju. Zdjęcie "gościa" trafiło do sieci

Wszedł do jej pokoju. Zdjęcie "gościa" trafiło do sieci

Anna Mucha relacjonuje pobyt na Madagaskarze
Anna Mucha relacjonuje pobyt na Madagaskarze
Źródło zdjęć: © AKPA
07.01.2024 12:44, aktualizacja: 07.01.2024 14:26

Anna Mucha wraz z najbliższymi postanowiła święta spędzić w tropikach. Urlop celebrytki jeszcze się nie skończył. Zwiedzaniu egzotycznej wyspy nie brakuje atrakcji... Tym razem pojawił się dość poważny problem, którym aktorka podzieliła się na forum. "Czy jest tu jakiś entomolog?" - zapytała.

Anna Mucha spędza wakacje na Madagaskarze. Wraz z partnerem i dziećmi zapoznaje się z urokami tej wyspy, a także jej niezwykłą fauną i florą. Jak sama przyznaje, to raczej nie jest miejsce dla osób, które nie przepadają za owadami. Z kolei miłośnicy tych drobnych stworzeń będą zachwyceni - na Madagaskarze można bowiem spotkać niepowtarzalne gatunki. Aktorka przekonała się na własnej skórze, że egzotyczni mieszkańcy wyspy mogą nieźle nastraszyć.

Nie wszystko jak z bajki. Pokazała nieproszonego gościa

Anna Mucha regularnie dodaje wpisy na Instagramie, w których aktualnie informuje o ciekawostkach dotyczących zwiedzania Madagaskaru. Niedawno gwiazda pokazała zdjęcia przerażającego "gościa". - Wczoraj nas odwiedził. Dużo tu takich - relacjonowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktorka najwyraźniej naprawdę się przestraszyła. Od razu w mediach społecznościowych opublikowała fotografie i zwróciła się do internautów po pomoc.

"Czy jest tu jakiś entomolog? Czy ktoś wie, co to za okaz? I czy należy się go obawiać? Bo wygląda... Cóż, tak, jak wygląda" - napisała Mucha.
Anna Mucha pokazała "gościa"
Anna Mucha pokazała "gościa"© Instagram | Anna Mucha

Jeden z obserwatorów gwiazdy wysłał pocieszającą wiadomość. Groźnie wyglądający okaz to "kuzyn naszych pasikoników".

"Jeśli to ten z relacji, nie macie się czego obawiać. To jakiś prostoskrzydły z rodzaju Colosscopus (kuzyn naszych pasikoników), a to >>żądło<< to podkładełko i służy do składania jaj. To samica" - wyjaśnił.

Okazuje się jednak, że to nie koniec kłopotów Muchy.

- Dojechała trochę nas ta Afryka (...). Od kilku dni nie mamy wody. Nie ma wody w wiosce (...). Nie mamy wody w naszym domku (...). Stanowi to pewnego rodzaju wyzwanie - mówiła dalej gwiazda.

Mucha postanowiła pokazać, w jaki sposób w takiej sytuacji woda jest dostarczana do osad. Codziennie jedna z kobiet wychodzi z baniakami, które następnie napełnia wodą. Potem pojemniki są przydzielane mieszkańcom i turystom. Rodzina celebrytki dostaje dwa.

Anna Mucha pokazała, z czym mierzy się podczas pobytu na Madagaskarze
Anna Mucha pokazała, z czym mierzy się podczas pobytu na Madagaskarze© Instagram | Anna Mucha

Święta pod palmami

Anna Mucha w grudniu zapowiedziała, że nie będzie spędzać świąt w Polsce. Na czas zimowej pluchy uciekła z rodziną do gorącej Afryki. Rok wcześniej na Instagramie celebrytki pojawił się post, dotyczący tradycyjnego obchodzenia Bożego Narodzenia.

"Nie jestem wielką >>fanką<< świąt Bożego Narodzenia… Może kiedyś wam opowiem, dlaczego… Niosły ze sobą tak wiele rozczarowań, tak wiele traum" - wyznała wówczas aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta