GwiazdyWszyscy znają ją z roli Glorii w "Zbuntowanym aniele". Co słychać u Gabrieli Sari?

Wszyscy znają ją z roli Glorii w "Zbuntowanym aniele". Co słychać u Gabrieli Sari?

Screen z telenoweli "Zbuntowany anioł".
Screen z telenoweli "Zbuntowany anioł".
Źródło zdjęć: © YouTube
oprac. JKY
19.05.2021 09:37

Telenowela "Zbuntowany anioł" przyciągała widzów przed telewizory w różnych częściach globu. Losy Milagros i Iva z wypiekami na twarzy śledzili zafascynowani fani, którzy nie mogli doczekać się szczęśliwego finału. Jednak równie ważne role odgrywały postacie drugiego planu, jak chociażby przyjaciółki Mili. Jedną z nich była Gloria, w którą wcielała się Gabriela Sari.

Serialowa Gloria, podobnie jak Mili, była pokojówką w domu państwa Di Carlo. Także pochodziła z prowadzonego przez zakon sierocińca i zawsze trzymała się blisko zbuntowanej Milagros. Gloria była jedną z tych postaci, która łączyła w sobie cechy niepokornej młodej dziewczyny z olbrzymią wrażliwością. Nic dziwnego, że widzowie uwielbiali śledzić jej przygody.

Rozpoznawalne brwi

Argentyńska telenowela "Zbuntowany anioł" była pierwotnie emitowana w latach 1998-1999. Natomiast w Polsce po raz pierwszy pojawiła się w telewizji rok po premierze. Szybko zyskała sporą popularność w rodzimym kraju, jak i na całym świecie. Do dzisiaj na niektórych kanałach możemy natrafić na powtórki serialu. Wydaje się więc, że mimo upływu lat "Zbuntowany anioł" wciąż ma wierne grono widzów, także wśród młodszego pokolenia.

Oprócz wątku głównego, czyli zakazanej miłości skromnej pokojówki Milagros i bogatego biznesmena Iva, równie ciekawe były również dodatkowe historie drugoplanowych postaci. Wiele zabawnych sytuacji działo się za sprawą Mili, Glorii i Motylka – to trio doskonale wiedziało, w jakiś sposób żartować. Niejednokrotnie dziewczęta popadały w konflikt z panią domu, ale zawsze spadały na cztery łapy i nie przestawały zaskakiwać.

Glorię grała Gabriela Sari, która błyskawicznie podbiła serca widzów. Charakterystycznym elementem oprawy oczu przyjaciółki Mili były bujne i nieokiełzane brwi, które dodawały bohaterce uroku. Aktorka występowała w produkcji niemal przez wszystkie odcinki, więc nic dziwnego, że na długo zapadła w pamięć widzów.

W tym roku Sari skończy 45 lat, choć patrząc na jej zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych trudno w to uwierzyć – wciąż wygląda młodo, a czas się dla niej zatrzymał. Oprócz wspomnianej telenoweli, Sari zagrała w kilkunastu serialach i filmach argentyńskich – do dzisiaj jest bardzo popularną aktorką.

Często pokazuje zdjęcia ze swoją rodziną, czyli mężem i ukochaną córeczką, która wygląda niemal jak jej mniejsza kopia. Mimo upływu ponad 20 lat od premiery "Zbuntowanego anioła" Gabriela Sari cały czas zachwyca urodą i pięknym, szczerym uśmiechem. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy internautów, którzy chętnie komentują zamieszczane na profilu fotki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także