Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2020. Alicja Bachleda-Curuś zachęca do głosowania

Gwiazdy namawiają swoich obserwatorów, żeby nie lekceważyli wyborów prezydenckich. Coraz więcej osób zabiera głos, zachęcając do głosowania. Wypowiedziała się również Alicja Bachleda-Curuś.
Share
Alicja Bachleda-Curuś zachęca do pójścia na wybory
Alicja Bachleda-Curuś zachęca do pójścia na wyboryŹródło: Getty Images
d2393ev

Niedawno Dawid Podsiadło opublikował nagranie, na którym wraz z przedstawicielami polskiego show-biznesu zachęcają do głosowania. Nie jest jedynym, który wykorzystał media społecznościowe, aby zmotywować społeczeństwo do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach. Również Alicja Bachleda-Curuś dodała od siebie kilka słów.

Alicja Bachleda-Curuś zachęca do głosowania

Wybory prezydenckie odbędą się w Polsce już za 4 dni. Gwiazdy dokładają wszelkich starań, aby frekwencja była jak najwyższa. Alicja Bachleda-Curuś, choć zwykle unika wypowiadania się na tematy polityczne, tym razem zabrała głos.

d2393ev

"Teraz gdy świat stawia przed nami tak trudne wyzwania, nasz głos liczy się najbardziej. Spełnijmy zatem nasz obywatelski obowiązek i zagłosujmy w naszym kraju 28 czerwca, oraz w Ameryce Południowej i Północnej 27 czerwca. Głosujemy!" – powiedziała na najnowszym nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Obserwatorzy Bachledy-Curuś nie tylko docenili to, że aktorka zachęca do głosowania, ale również zwrócili uwagę na fakt, że robi to nienachalnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2393ev

Podziel się opinią

Share
d2393ev
d2393ev