Wygadał się na temat Cichopek. Opisał jej zachcianki

Wygadał się na temat Cichopek. Opisał jej zachcianki

Katarzyna Cichopek korzysta z usług Jonatana Kilczewskiego
Katarzyna Cichopek korzysta z usług Jonatana Kilczewskiego
Źródło zdjęć: © AKPA
20.06.2023 16:14

Katarzyna Cichopek była jedną z klientek Jonatana Kilczewskiego, architekta i projektanta, znanego m.in. z programów "Patent na dom" i "Operacja aranżacja". Wyznał, jak się dogadywał podczas współpracy z gwiazdą "M jak miłość".

Jonatan Kilczewski jest znanym architektem i projektantem, który często współpracuje z gwiazdami. W rozmowie z shownews.pl opowiedział, jak zachowywała się Cichopek przy okazji ich projektu.

- Jeżeli chodzi o klientkę w postaci Kasi, my się świetnie dogadujemy. Pracowaliśmy razem na planie "Operacja aranżacja", gdzie się poznaliśmy i dotarliśmy. Kasia jest też osobą, która wie, czego chce. Bardzo jasno określiła mi to, czego chce w tym wnętrzu, a czego nie, jak ma wyglądać, więc tak naprawdę sam proces projektowy przebiegał bardzo szybko - wyznał.

Jonatan Kilczewski o pracy z celebrytami

Kilczewski opowiadał też, że część z jego celebryckiej klienteli ma spore wymagania. - Gwiazdy raczej nie chcą, żeby mówić o tym, że coś im się projektuje, nie chcą pokazywać tych wnętrz. Zdarzały się osoby, które były bardzo wymagające i kilkukrotnie zmieniały projekt, a nawet meble, które już były we wnętrzu, wjeżdżały i wyjeżdżały ponownie, bo coś tam nie pasowało. Jeżeli kogoś na to stać i to jest czyjeś wymarzone wnętrze, czy wymarzony dom, to jestem w stanie na to przymknąć oko i to zaakceptować, bo wiem, jak ważne to jest, gdy ktoś urządza swoje takie wnętrze, o którym marzył całe życie - mówił projektant w wywiadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy klienci są wyjątkowo wymagający. - Miałem takich klientów, którym trzy razy musieliśmy wymieniać kuchnię ze względu na to, że się nie mieściła chochelka do szuflady, i jeszcze parę innych elementów - wspominał.

Jonatan Kilczewski urządza biuro Cichopek

Kilczewski i Cichopek mieli okazję współpracować razem przy okazji programu "Operacja aranżacja". - Lubiłem ją zarówno na planie, jak i prywatnie. Nikt o tym nie wie, ale jak przyszedłem na casting, to trwał godzinę. Wyłączyli nam kamerę i non stop rozmawialiśmy. Kliknęło w trzy sekundy - komentował architekt w rozmowie z Pomponikiem. - W programie się zaprzyjaźniliśmy. Z Kasią dalej pracuję przy jej różnych projektach.

Ekspert przy okazji ujawnił też, czym zajmuje się podczas współpracy z Cichopek. - Zawodowo pomagam Kasi w projektowaniu przestrzeni biurowej, gdzie Kasia będzie nagrywać content na social media - wyjaśniał.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta