Trwa ładowanie...

Wykładowca Ari Nagel doczekał się 78 potomków. 13 kobiet jest z nim w ciąży i czeka na rozwiązanie

Światowe media rozpisują się o wykładowcy z Nowego Jorku, który pomaga kobietom niemogącym zajść w ciążę. Doczekał się już 78 potomków, a kolejne 13 kobiet wkrótce urodzi jego dzieci.

44-latek ma 78 potomków44-latek ma 78 potomkówŹródło: Facebook
d4k50fx
d4k50fx

44-letni Ari Nagel wykłada na college'u w Nowym Jorku. W pewnym momencie swojego życia wpadł na pomysł, że będzie pomagał kobietom, które chcą mieć potomstwo, ale z różnych względów nie mogą zajść w ciążę. Początkowo robił to w "staromodny" sposób, teraz z uwagi na zdrowie swoje i przyszłych matek oraz ich dzieci, wysyła swoje nasienie w kubeczku. Światowe media okrzyknęły go "Sperminatorem".

"Cieszę się, że jestem ojcem takiej gromadki"

Ari Nagel udzielił ostatnio kilku wywiadów. W programie "The Dr.Oz Show" powiedział, że zgłasza się do niego coraz więcej kobiet, a on nie jest w stanie im odmówić. Dodał, że za swoje usługi nie pobiera żadnych opłat. - Czuję ogromną radość z bycia ojcem dla tak wielu dzieci. Niektóre z nich widuję codziennie, innych nigdy nie spotkałem. To zależy od rodziny - powiedział podczas rozmowy z dziennikarzami. 

Obecnie Nagel ma 78 potomków. 13 kolejnych kobiet jest z nim w ciąży i czeka na rozwiązanie. Wykładowca zapewnia, że to nie koniec jego działalności. Zamierza dalej pomagać w zapłodnieniu.

d4k50fx

Resort zdrowia chciał zakazać mu działalności

Mężczyzna tłumaczy, że wiele z jego dzieci mieszka za granicą. Często jeździ do krajów, w których ma "rodziny", aby odwiedzić potomków. W zeszłym miesiącu był m.in. w Afryce, wcześniej na Barbadosie i w Gruzji.

Ari opowiedział, że amerykański resort zdrowia chciał zakazać używania jego nasienia do zapładniania kobiet. Nakazał mu zaprzestania reklamowania siebie. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia stwierdziło z kolei, że zgodnie z prawem kobieta może korzystać z dawcy nasienia tylko wtedy, gdy jest to robione anonimowo, a liczba dawców jest ograniczona.

"Ale wyjaśniłem, co właściwie robię i, że zakazanie mu tego byłoby naruszeniem prawa każdego mężczyzny do posiadania dziecka" - stwierdził. 

Dyrektor CKE mówi o poziomie tegorocznej matury. Ostrzega wszystkich, którzy chcą ją zbagatelizować

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4k50fx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k50fx