Trwa ładowanie...
d4n99po

Wysłała dwa zdjęcia. Szybko dostała wymarzony pierścionek zaręczynowy

Jedna z internautek od kilku lat spotyka się z chłopakiem. Marzyła, aby ukochany oświadczył się jej. Jednak nic nie wskazywało na to, aby pierścionek znalazł się prędko na palcu, dlatego wpadła na "subtelny" pomysł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internautka marzyła o pierścionku zaręczynowym
Internautka marzyła o pierścionku zaręczynowym (Facebook.com)
d4n99po

Pierścionek zaręczynowy

Kobiety nie zawsze domyślają się, co chodzi mężczyznom po głowie. To samo działa w drugą stronę. Pewna zakochana kobieta marzyła o pierścionku zaręczynowym, jednak jej partner nie domyślał się, że to już najwyższa pora na zaręczyny. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przekazała mu subtelny komunikat.

Zobacz także: Dał jej pierścionek zaręczynowy. Kobieta załamała się

d4n99po

Internautka wysłała swojemu partnerowi dwie niepozorne fotografie z podpisem. Na pierwszej widzimy kabel do smartfona i podpis: "Wszędzie muszę nosić to ze sobą". Jednak jak przyjrzymy się dokładniej na drugim planie włączona jest strona internetowa marki biżuterii i konkretny pierścionek. Drugie zdjęcie jest podobne. Tylko, że pierścionek bardziej rzuca się w oczy. "Muszę wreszcie zrobić sobie manikiur" - brzmiał komunikat na zdjęciu.

źródło: Facebook / MemeLandStolenMemes
Podziel się
Facebook / MemeLandStolenMemes
Podziel się

Sprytny podstęp internautki udał się. Partner odczytał "niepozorne" wiadomości i kupił ten wymarzony pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna udostępniła trzecie zdjęcie, na którym widzimy, że nie tylko zrobiła manicure, lecz może pochwalić się błyskotką na palcu. "Genialne! Muszę to wypróbować na moim chłopaku" - brzmiał jeden z komentarzy pod postem.

d4n99po
Facebook / MemeLandStolenMemes
Podziel się

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy do zwrotu. "Po co mi dowód miłości, której już nie ma?"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d4n99po

Podziel się opinią

Share

d4n99po

d4n99po
d4n99po