Trwa ładowanie...

Największa modowa wpadka roku przypadła Beacie Kozidrak. "Zadziały się dziwne rzeczy"

Znana stylistka mody wypowiedziała się o najgorszych stylizacjach 2021 roku. Ewa Rubasińska-Ianiro nie musiała długo się zastanawiać, kto w tym roku wypadł najsłabiej. Jak uzasadniła wybór?

Beata Kozidrak w najgorszej stylizacji roku 2021 Beata Kozidrak w najgorszej stylizacji roku 2021 Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4c8a1h
d4c8a1h

Pod koniec każdego roku nadchodzi czas na różne podsumowania. Wiele emocji wywołują te, dotyczące modowych faux pas wśród gwiazd. Niestety oprócz pięknych i oryginalnych stylizacji, często jesteśmy świadkami tandety i banału. W rozmowie z "Faktem" stylistka mody powiedziała, kto w tym roku przoduje w kategorii modowych wpadek.

Największa modowa wpadka 2021 wśród gwiazd? Stylistka wyjaśnia swój wybór

Ewa Rubasińska-Ianiro wyznała, że pierwsze miejsce w tym roku przypada Beacie Kozidrak. Wyjątkowo nietrafioną stylizacją w oczach specjalistki jest ta, w której wokalistka pojawiła się na festiwalu Polsatu. Tłumacząc wybór, nie pozostawiła na piosenkarce suchej nitki.

- Dla mnie jedną z najgorszych rzeczy była Beata Kozidrak w okropnym gorsecie i okropnych gaciach na festiwalu Polsatu. To nie było dizajnerskie i ja nie umiem tego inaczej określić jak "gacie". Rozumiem, że jest trudno dobrać model, który by jednocześnie zasłaniał i odsłaniał, można go było jednak uratować dobrze dobranym dołem. Natomiast tutaj zadziały się jakieś dziwne rzeczy i w efekcie wyglądało tak, jakby tam w środku jakaś pielucha była. To nie miało żadnej formy i zepsuło cały efekt - wyjaśniła stylistka.

Beata Kozidrak w nietrafionej stylizacji AKPA
Beata Kozidrak w nietrafionej stylizacji Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zgadzacie się z jej opinią? Patrząc na fotografię ze wspomnianego festiwalu trudno poważyć ten komentarz.

Największe modowe wpadki 2021. Kto jeszcze podpadł stylistom?

Znamy już pierwsze miejsce niechlubnego rankingu. Co z pozostałymi? Ewa Rubasińska-Ianiro wyróżniła jeszcze dwie gwiazdy, które, jej zdaniem, nie spisały się najlepiej. Następna w kolejce była Cleo, która zasłużyła na miejsce w rankingu za całokształt.

d4c8a1h

- Popieram kierunek, ale uważam, że powinna wyraźnie oddzielić styl estradowy od stylu na eleganckie wyjścia - podkreśliła stylistka.

Tak zaprezentowała się Cleo podczas ramówki TVP AKPA
Tak zaprezentowała się Cleo podczas ramówki TVP Źródło: AKPA, fot: AKPA

Specjalistka wspomniała jeszcze o Katarzynie Figurze, która nie zachwyciła podczas festiwalu w Gdyni. Mimo modnych dodatków całość wypadła dość słabo.

- Może tu taka uwaga, że nie zawsze dobrze wychodzi łączenie na siłę wszystkich modnych rzeczy, bo to może zmasakrować proporcjami nawet piękną kobietę - wyjaśniła Ewa Rubasińska-laniro.

Katarzyna Figura podczas finału festiwalu w Gdyni AKPA
Katarzyna Figura podczas finału festiwalu w Gdyni Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Stylistka gwiazd: "Kamilla Baar, Margaret i Magdalena Cielecka to najlepiej ubrane polskie gwiazdy"

d4c8a1h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c8a1h