Trwa ładowanie...
da64ci1
Megafon.pl
Ludzie

"X-Men: Apocalypse": Kodi Smit-McPhee jest Nightcrawlerem

Do sieci trafiło zdjęcie promujące nadchodzący film "X-Men: Apocalypse".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"X-Men: Apocalypse": Kodi Smit-McPhee jest Nightcrawlerem
(ONS.pl)
da64ci1

Do sieci trafiło zdjęcie promujące nadchodzący film "X-Men: Apocalypse". Fotka ukazuje jednego z mutantów, dokładnie Nightcrawlera. W postać tę wciela się Kodi Smit-McPhee. Mutant ten znany jest z umiejętności teleportacji.
Za kamerą kolejnej części przygód mutantów stanie Bryan Singer. Premierę wyznaczono na 27 maja 2016 roku. Zdjęcie ucharakteryzowanego aktora można znaleźć poniżej:

Podziel się

Przypomnijmy, że w nowej odsłonie cyklu poza Kodim Smitem-McPhee (Nightcrawler) pojawią się również Michael Fassbender (jako Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Bestia), James McAvoy (Profesor X), Rose Byrne (Moira MacTaggert) i Evan Peters (Quicksilver). Partnerować im będą Oscar Isaac (Apocalypse), Sheridan (Cyclops), Sophie Turner (Jean Grey), Alexandra Shipp (Storm), Lana Condor (Jubilee), Ben Hardy (Angel) i Olivia Munn (Psylocke).

da64ci1

"X-Men: Apocalypse" to zamknięcie trylogii, która rozpoczęła się produkcją "X-Men: Pierwsza klasa". Obraz będzie rozgrywał się w latach 80. i opowie o pochodzeniu mutantów.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Hugh Jackman żegna się z Wolverine'em*

da64ci1

* Amerykanie kochają X-Menów*

* James McAvoy nadal Charlesem Xavierem*

Podziel się opinią

Share

da64ci1

da64ci1
da64ci1