GwiazdyXavier Wiśniewski jest po uszy zakochany w Weronice Fabijańskiej. Młodzi już zaplanowali wspólne Walentynki

Xavier Wiśniewski jest po uszy zakochany w Weronice Fabijańskiej. Młodzi już zaplanowali wspólne Walentynki

Xavier Wiśniewski o planach na Walentynki (AKPA, Instagram)
Xavier Wiśniewski o planach na Walentynki (AKPA, Instagram)
10.02.2022 15:33, aktualizacja: 10.02.2022 17:27

Xavier Wiśniewski po raz kolejny dzieli się swoim szczęściem u boku Weroniki Fabijańskiej. Syn lidera zespołu "Ich Troje" zdradził również, jakie ma plany na tegoroczne Walentynki. - Wercia ogarnia, żeby wszystko dopiąć - mówi.

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą od ponad siedmiu miesięcy. Syn wokalisty zespołu "Ich Troje" i siostra jednego z najpopularniejszych polskich aktorów raczej stronią od medialnych zwierzeń, jednak ostatnio zgodzili się opowiedzieć o sile łączącego ich uczucia oraz planach na najbliższą przyszłość.

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska już zaplanowali wspólne Walentynki

- Jest czuły, opiekuńczy, szczery w relacji - taki słowami Weronika Fabijańska opisuje swojego partnera. - Myślę, że mamy plany bardziej z tych dalekosiężnych niż z takich krótkich, więc myślimy o tym bardzo przyszłościowo i chcemy w to inwestować. Dbamy o to, jak ta relacja wygląda na dziś dzień, żeby w przyszłości też była dobra - wyjaśnia w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Xavier Wiśniewski opowiedział natomiast o ich planach na Walentynki. - Zaplanowaliśmy wspólny wyjazd. Wercia ogarnia, żeby wszystko dopiąć. Wyjedziemy sobie w jakieś fajne miejsce i będzie super - ekscytuje się młody tancerz.

Początki znajomości

Syn Michała Wiśniewskiego podkreśla również, że swoją ukochaną poznał na zajęciach tanecznych, a ich znajomość ewoluowała stopniowo.

- Nie znałem wcześniej Werci z żadnego świata show-biznesu. Ona się nigdy też nie udzielała. Wiadomo, Seba jest znany, dlatego ludzie myślą, że Wercia też jest z show-biznesu. To nie do końca tak wygląda. Poznaliśmy się na zajęciach, znaliśmy się od ponad roku, zaczęliśmy wychodzić razem jako znajomi. Przerodziło się to w to, że jesteśmy teraz razem. Jestem szczęśliwy z tego układu - podsumowuje w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl