GwiazdyXavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska o sile swojego uczucia. "Chcemy w to inwestować"

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska o sile swojego uczucia. "Chcemy w to inwestować"

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą (Instagram)
Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą (Instagram)
07.02.2022 07:51, aktualizacja: 07.02.2022 10:29

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska nie kryją się ze swoim uczuciem. I choć unikają show-biznesu, to zdecydowali się wyjawić, co ich w sobie tak bardzo urzekło. Ich słowa, bez wątpienia, przypominają, czym jest miłość.

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są razem od ponad pół roku. I choć syn wokalisty zespołu "Ich Troje" i siostra jednego z najpopularniejszych polskich aktorów raczej unikają show-biznesu, to zgodzili się udzielić krótkiego komentarza na temat siły łączącego ich uczucia.

Weronika Fabijańska chwali ukochanego

- Jest czuły, opiekuńczy, szczery w relacji. Myślę, że mamy plany bardziej z tych dalekosiężnych niż z takich krótkich, więc myślimy o tym bardzo przyszłościowo i chcemy w to inwestować. Dbamy o to, jak ta relacja wygląda na dziś dzień, żeby w przyszłości też była dobra - tak o wybranku swojego serca mówi siostra Sebastiana Fabijańskiego w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

20-latka podkreśla, że syna Michała Wiśniewskiego poznała w szkole tanecznej. - To było w mojej strefie zawodowej mimo wszystko, bo poznaliśmy się na zajęciach, gdzie ja byłam trenerem. Pamiętam to pierwsze spotkanie. Gdzieś tam minęło dużo czasu od pierwszego spotkania do momentu, kiedy to zaczęło mieć trochę inny wydźwięk. Dużo się wydarzyło pomiędzy - młoda tancerka i choreografka zaznacza w tym samym wywiadzie.

Xawier Wiśniewski o wybrance swojego serca

A w jakich słowach swoją ukochaną opisuje Xavier Wiśniewski? - Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. (...) Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło - podsumowuje w rozmowie z Jastrząb Post.

Młodej i niewątpliwie szczęśliwej parze gratulujemy tak pięknego uczucia i zapraszamy do obejrzenia ich wspólnego projektu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl