Trwa ładowanie...

Zabrakło miejsc na obóz Anny Lewandowskiej. Trenerka się tłumaczy

Kilkanaście minut i wszystkie miejsca na najbliższy obóz Anny Lewandowskiej w Dojo Starej Wsi się wyprzedały. Ten fakt zasmucił wiele fanek trenerki, więc postanowiła zabrać głos. Na profilu na Instagramie podała kilka powodów, dla których tych miejsc już nie ma.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Lewandowska stworzyła imperium
Anna Lewandowska stworzyła imperium Źródło: Instagram.com
d1bcntm

Obozy Anny Lewandowskiej cieszą się wielką popularnością. Ledwo rozpoczną się na nie zapisy, a już nie ma miejsc. Fanki po raz kolejny były niepocieszone i nie pomogło nawet to, że trenerka zrobiła wyjątek i postanowiła zorganizować dodatkowy obóz. Na ten wyjazd bilety także wyprzedały się w kilka minut.

"Oczywiście BAAARDZO bym chciała, aby większość z Was mogła wziąć w nich udział, niestety lokalizacja i formuła obozu nie pozwala mi się spotkać z wszystkimi chętnymi w Dojo Stara Wieś" – wyjaśnia na Instagramie Ania. Dodaje, że zależy jej na komforcie uczestników, stąd ograniczenia liczbowe. Podkreśla też, że aby dostać się do grupy wybrańców, należy się spieszyć. "Jak wiecie, jest wielu chętnych" – czytamy.

Lewandowska we wpisie mierzy się z zarzutami o nepotyzm. Przekonuje, że zależy jej, by spotykać się z coraz to nowymi osobami, ale "każdy ma równe szanse". Trenerka wyliczyła, że i tak nowych uczestników jest więcej, niż starych. "Zazwyczaj około 15-20 proc. powtarza się" – pisze. Twierdzi też, że jej znajomi też rzadko dostają się na obóz.

Na pocieszenie Lewandowska obiecuje niespodziankę po wakacjach. "Będzie okazja, żeby się spotkać i potrenować w większym gronie" – kończy.

d1bcntm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1bcntm

Podziel się opinią

Share
d1bcntm
d1bcntm