Zabrała męża do toalety. Potem wszystko nagrała

Lenka Kliment publikowała instrukcję korzystania z toalety
Lenka Kliment publikowała instrukcję korzystania z toalety
Źródło zdjęć: © AKPA

10.09.2023 13:51, aktual.: 10.09.2023 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lenka Kliment postanowiła pokazać mężowi, jak należy korzystać z toalety. Opublikowała zabawne wideo, które ma raz na zawsze nauczyć go dobrych manier. Na pokaz zaprosiła również synka, bo - jak zaznacza - życie w domu z samymi mężczyznami nie należy do najłatwiejszych.

Lenka Kliment i Jan Kliment to para tancerzy z Czech, którzy rozkochali w sobie Polaków. W programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" występowali w roli trenerów tańca. W 2016 roku wzięli ślub, a w grudniu 2022 r. urodził się ich syn Cristian.

Choć chłopiec jest jeszcze mały, Lenka już ma świadomość, że życie z dwoma mężczyznami pod jednym dachem nie jest łatwe. "Jestem jedyną kobietą w domu" - napisała, publikując zabawną instrukcję korzystania z toalety.

Lenka Kliment pokazuje, jak korzystać z toalety

Lenka Kliment opublikowała na Instagramie filmik. Zdesperowana postanowiła pokazać, jak mężczyźni powinni używać toalety. Zrobiła to w konwencji żartu, prezentując wszystkie czynności krok po kroku w rytm muzyki.

Czy kiedykolwiek faceci to zrozumieją??? - zapytała.

Jej instruktaż oglądał mąż Jan Kliment, a także synek Cristian i dwa psy. "Wygląda to groźnie, pieski się nawet boją, ale naprawdę ich nie bije" - zaznaczyła Lenka.

Wykonując kilka wymownych gestów przypomniała, że po skorzystaniu z toalety należy pamiętać o spuszczeniu klapy i wytarciu deski klozetowej.

Toaleta kością niezgody

Jak się okazuje, problem niezamykania klapy od toalety jest obecny w wielu polskich domach. Niektórzy nie umieją też utrzymać po sobie porządku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Łączę się w bólu - ja, samotna wśród trzech facetów. A znam takich, którzy do sikania siadają, z szacunku dla matki i żony" - napisała jedna z komentujących. "Ja też jedna i czterech facetów" - żaliła się druga.

"Dosłownie to samo pokazywałam swojemu 13-latkowi, bo już miałam dosyć czyszczenia po nim… nie zadziałało" - czytamy w kolejnym komentarzu.

Niektóre kobiety pozbyły się już złudzeń. "Jestem jedyną kobietą w domu również i dobrze znam to uczucie. Nie ma szans. Nie zrozumieją. Młody nic z tego sobie nie robił".

Nie dla wszystkich stanowi to jednak problem. "Mi to totalnie nie przeszkadza, ja muszę opuszczać, a on musi podnosić. Równowaga" - napisała.

Jest też trzecia grupa. To kobiety, których mężowie wpoili już nawyk zamykania po sobie klapy. Ale tych jest wciąż zdecydowanie mniej. "Mój mąż po sobie sprząta" - chwali się jedna z nich. "Mi czasem zapomina się zamknąć, ale mężowi prawie nigdy" - pisze inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także