Zaczepił ją na ulicy. Zdziwiła się, gdy podciągnął rękaw

Alicja Majewska została zaczepiona przez fana
Alicja Majewska została zaczepiona przez fana

04.11.2023 11:28, aktual.: 04.11.2023 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Majewska ostatnio została zaczepiona na ulicy przez jednego z fanów. Po krótkiej rozmowie chłopak podwinął rękaw kurtki i pokazał artystce niecodzienny tatuaż. Wokalistka nie kryła zdziwienia.

Alicja Majewska to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Mimo że swoją karierę rozpoczęła na początku lat 70., to wciąż mnóstwo Polaków pamięta jej przeboje. Artystka od blisko pół wieku jest aktywna zawodowo, a od 2019 roku zasiada w fotelu jurorskim w programie "The Voice Senior".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Alicja Majewska została zaskoczona przez fana

Alicja Majewska przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów, zarówno wśród starszych, jak i młodszych pokoleń. Ostatnio na tiktokowym profilu jednego z nich pojawił się filmik, na którym miłośnik jej muzyki prezentuje artystce swój tatuaż.

Chłopak zaznaczył, że spotkał gwiazdę w maju i poprosił ją o autograf. Alicja Majewska złożyła swój podpis na przedramieniu fana, a także narysowała mikrofon. Patryk zdecydował się na wyjątkowy gest, by uczcić spotkanie z artystką i postanowił pozostawić pamiątkę na swoim ciele.

Pokazał tatuaż idolce. Ta nie kryła zdziwienia

Patryk od kilku lat kolekcjonuje autografy i fotografuje się ze znanymi osobistościami. Na jego Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z m.in. Grażyną Torbicką, Małgorzatą Foremniak, Wojciechem Smarzowskim, Piotrem Adamczykiem czy Alicją Majewską. To właśnie wokalistka jest wielką idolką chłopaka, który po jednym z koncertów poprosił o autograf na ręce.

Po kilku miesiącach Patryk ponownie spotkał Alicję Majewską, lecz tym razem zaprezentował jej tatuaż, który zrobił sobie w miejscu, gdzie wcześniej znajdował się podpis. Początkowo artystka była bardzo zdziwiona i nie mogła przypomnieć sobie, skąd kojarzy fana. Po chwili rozmowy wszystko stało się jasne. Jej reakcję sfilmowano.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)