FitnessZadbaj o swoją sylwetkę. Najlepsze urządzenia do ćwiczeń

Zadbaj o swoją sylwetkę. Najlepsze urządzenia do ćwiczeń

Zadbaj o swoją sylwetkę. Najlepsze urządzenia do ćwiczeń
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Arkadiusz Stando
10.12.2017 16:24

Dbanie o dobrą sylwetkę to nie tylko masa wyrzeczeń, odpowiednio dobrana dieta, picie dużej ilości wody i nie objadanie się na noc. To przede wszystkim ćwiczenia, bez których ciężko osiągnąć efekty.

Nie wszyscy lubią chodzić na siłownie. Niektórzy po prostu nie mają na to czasu, inni nie czuja się na niej dobrze. Zakup własnego sprzętu często wiąże się z drogą inwestycją, ale niekoniecznie. Wybraliśmy kilka ciekawych urządzeń, na których warto spędzić chwilę wolnego czasu, aby poczuć się i wyglądać lepiej.

Orbitrek to jedno z bardziej popularnych i lepszych urządzeń. Można na nim ćwiczyć zarówno siłę, kondycję jak i po prostu zrzucać nadmierne kilogramy. Ceny orbitreków zależą od ich budowy i ilości funkcji, jeśli nie chcecie przepłacać, to mamy dla was tańszą alternatywę.

Inną, tańszą alternatywą jest ławeczka do ćwiczeń. Są zwykle niedrogie i pozwalają na wykonywanie szerokiej gamy treningów. Można na nich ćwiczyć wszystkie mięśnie ciała, przy wykonywaniu odpowiednich zestawów ćwiczeń.

Atlas do ćwiczeń to jedno z droższych, ale wartych swojej ceny urządzeń. Jest idealny zarówno dla pań jak i panów. Umożliwia wykonywanie nawet 40 rodzajów ćwiczeń, właściwie jest jak przenośna siłownia. Można na nim doskonale poprawić wydolność organizmu, spalić zbędną tkankę tłuszczową czy po prostu wzmocnić mięśnie.