WP

Zagadkowa sprawa. Coraz dłuższe nogi Elżbiety Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi program "Sprawa dla reportera". Jej wygięte nogi stały się znakiem rozpoznawczym. Jednak z roku na rok są coraz dłuższe!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Jaworowicz z biegiem lat układa nogi pod coraz większym kątem
Elżbieta Jaworowicz z biegiem lat układa nogi pod coraz większym kątem (PAP)
WP

73-letnia Elżbieta Jaworowicz jest autorką programu "Sprawa dla reportera", który polega na interweniowaniu w trudnych, konfliktowych sprawach społecznych. Jego bohaterami są ludzie, którzy szukają pomocy. Zgłaszają się poprzez listy oraz telefony.

2004:

ONS.pl
Podziel się
WP

Prowadząca, która rozwiązuje konflikty społeczne zasłynęła również ze specyficznego ułożenia nóg. Z roku na rok stają się coraz bardziej nienaturalne. Wygięte nogi to znak rozpoznawczy dziennikarki. Opracowała do perfekcji technikę siadania. Jednak, jak to się dzieje, że z upływem lat są coraz dłuższe?

2006:

PAP
Podziel się

Dziennik "Fakt" postanowił bliżej przyjrzeć się sprawie. Poprosił reżysera pokazów mody, Jarka Szado o komentarz. "Dziennikarka do perfekcji opanowała sposób wizualnego wydłużania nóg. Po pierwsze zawsze siada na brzegu krzesła, daleko od oparcia, co powoduje że jest napięta niczym struna. Po drugie nogę na nogę kładzie bardzo delikatnie. W zasadzie jedna drugiej prawie nie dotyka. Po trzecie, jej pięta niemal wisi nad podłogą, a palce tylko delikatnie dotykają podłoża" - tłumaczy Szado.

WP

2015:

PAP
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP