Trwa ładowanie...
d31v44w

Zagadkowa sprawa. Coraz dłuższe nogi Elżbiety Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi program "Sprawa dla reportera". Jej wygięte nogi stały się znakiem rozpoznawczym. Jednak z roku na rok są coraz dłuższe!
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Elżbieta Jaworowicz z biegiem lat układa nogi pod coraz większym kątem
Elżbieta Jaworowicz z biegiem lat układa nogi pod coraz większym kątemŹródło: PAP
d31v44w

73-letnia Elżbieta Jaworowicz jest autorką programu "Sprawa dla reportera", który polega na interweniowaniu w trudnych, konfliktowych sprawach społecznych. Jego bohaterami są ludzie, którzy szukają pomocy. Zgłaszają się poprzez listy oraz telefony.

2004:

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Prowadząca, która rozwiązuje konflikty społeczne zasłynęła również ze specyficznego ułożenia nóg. Z roku na rok stają się coraz bardziej nienaturalne. Wygięte nogi to znak rozpoznawczy dziennikarki. Opracowała do perfekcji technikę siadania. Jednak, jak to się dzieje, że z upływem lat są coraz dłuższe?

d31v44w

2006:

   PAP
Źródło: PAP

Dziennik "Fakt" postanowił bliżej przyjrzeć się sprawie. Poprosił reżysera pokazów mody, Jarka Szado o komentarz. "Dziennikarka do perfekcji opanowała sposób wizualnego wydłużania nóg. Po pierwsze zawsze siada na brzegu krzesła, daleko od oparcia, co powoduje że jest napięta niczym struna. Po drugie nogę na nogę kładzie bardzo delikatnie. W zasadzie jedna drugiej prawie nie dotyka. Po trzecie, jej pięta niemal wisi nad podłogą, a palce tylko delikatnie dotykają podłoża" - tłumaczy Szado.

2015:

   PAP
Źródło: PAP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d31v44w

Podziel się opinią

Share
d31v44w
d31v44w