Zakonnice opowiedziały o byłych partnerach. "Było ich kilku"

"Ksiądz z osiedla" spytał siostry zakonne o ich byłych chłopaków
"Ksiądz z osiedla" spytał siostry zakonne o ich byłych chłopaków

19.07.2023 16:52, aktual.: 19.07.2023 20:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ksiądz Rafał Główczyński, który w sieci jest znany jako Ksiądz z osiedla, postanowił porozmawiać z kilkoma zakonnicami i spytać je o życie uczuciowe, które prowadziły przed zakonem. Oto jak zareagowały.

Ksiądz Rafał Główczyński jest zakonnikiem, salwatorianinem, znanym w sieci jako Ksiądz z osiedla. Duchowny zasłynął dzięki prowadzeniu profili w mediach społecznościowych na YouTube, gdzie obserwuje go ponad 56 tysięcy użytkowników oraz na TikToku. Tam z kolei jego działalność śledzi ponad 98 tysięcy internautów.

Ksiądz pyta zakonnice o byłych chłopaków

Jakiś czas temu ks. Główczyński opublikował nagranie, w którym zapytał innych kapłanów o ich byłe dziewczyny. Ostatnio postanowił zadać również o podobne pytanie siostrom zakonnym.

Pierwszą rozmówczynią księdza-youtubera była siostra Agata. Na pytanie o to, czy kiedyś miała chłopaka, zareagowała twierdząco. – No kiedyś miałam - przyznała. - Pamięta siostra jego imię? - drążył ksiądz. - Muszę sobie przypomnieć, bo było ich kilku – odpowiedziała ze śmiechem zakonnica. Wyznała jednak, że przed wstąpieniem do zgromadzenia nie miała chłopaka.

Duchowny zadał też to samo pytanie siostrze Bożenie, która należy do innego zakonu. - Miałam. Był bardzo przystojny, inteligentny, dobrze grający na gitarze. Dobry, Boży człowiek – określiła go kobieta. Na pytanie, kiedy zakonnica rozstała się z ówczesnym ukochanym, odpowiedziała, że było to "spory czas przed klasztorem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyznała partnerowi, że idzie do zakonu. Tak zareagował

Siostra Margaret również postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem. Jej dawny chłopak był, jak go opisuje, "przystojny, miły, grzeczny, ułożony". Ona z kolei, w przeciwieństwie do poprzednich rozmówczyń księdza Główczyńskiego, zaskoczyła partnera informacją o wstąpieniu do zakonu.

- Zaskoczony był - przyznaje rozbawiona zakonnica.

- A próbował interweniować? Starał się jakoś zatrzymać? - wypytywał Ksiądz z osiedla. - Trochę mnie znał i powiedział, że poczeka parę lat i zobaczy czy to, co ja wybrałam jest moją drogą - odpowiedziała zakonnica.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (156)