ycipk-3h15ek

Zapakowała dziecku ubrania na zieloną szkołę. Komentarze kobiet zaskakują

Na popularnej stronie na Facebooku "Chu…wa Pani domu" pojawił się wpis, który wywołał lawinę komentarzy. Wątek dotyczył wyjazdu dziecka na zieloną szkołę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patent Internautki
Patent Internautki (Facebook.com)
ycipk-3h15ek

Na stronie na Facebooku "Ch...wa Pani domu" zawrzało. Wszystko za sprawą jednego z postów. Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, w jaki sposób pakuje dziecko na zieloną szkołę. Na fotografii widzimy woreczki z wypisanym dniami tygodnia, a w środku zestawy ubrań. Zdjęcie zostało podpisane: "Chu…wa Pani domu, genialna matka! Dziecko zapakowane na zieloną szkołę jak na obóz przetrwania. Bo na wyjeździe są ciekawsze rzeczy niż tracenie czasu na komponowanie stroju."

Patent internautki Facebook.com
Podziel się

Wiele z matek doceniło pomysłowość kobiety. Zadeklarowały, że same skorzystają z tego patentu w przyszłości. "Super pomysł, jeszcze zaangażować dziecko w pakowanie. Nie dość, że praktycznie, bo wie, w co ma ubrać, to jeszcze fajna zabawa i wspólne spędzenie czasu podczas pakowania. Brawo ty" – napisała jedna z internautek. Pojawiły się również głosy, że taki patent się nie sprawdza. "Znajoma zrobiła tak swojemu synowi. Po tygodniu wróciły 4 nierozpakowane paczki" – zauważyła inna z obserwatorek.

ycipk-3h15ek

"Ograniczanie wolności dziecka"

Autorka postu nie spodziewała się jednak oskarżeń, jakie usłyszała pod swoim adresem. Niektóre z użytkowniczek w zachowaniu matki doszukały się ograniczania wolności dziecka. – "I w taki sposób tworzymy niezdolne do podejmowania decyzji "pierdoły" – napisała jedna z internautek. Komentarz szybko zyskał na popularności. Znalazły się zarówno przeciwniczki jak i fanki takiego myślenia.
Co wy o tym myślicie? Uważacie, że to ograniczenia wolności dziecka czy jednak świetny patent na organizację?

Komentarze pod postem Facebook.com
Podziel się
ycipk-3h15ek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Gdy dziecko właśnie się rozstało. Maria Rotkiel tłumaczy, jak pomóc mu to przetrwać

ycipk-3h15ek
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3h15ek

ycipk-3h15ek
ycipk-3h15ek