Trwa ładowanie...

Mąż ją zdradził. Rozwiedli się, ale ona ciągle go kocha

"Próbowałam wejść w nowy związek i nic nie wyszło, bo ciągle kocham eksmęża. Od początku daje mi do zrozumienia, że nadal mnie kocha" - napisała zdradzona kobieta.

Share
Mąż ją zdradził. Rozwiedli się, ale ona ciągle go kocha
Źródło: 123RF
d2fhfah

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje wątek, w którym internautka opisuje historię swojego małżeństwa. "16 lat w małżeństwie, córka, syn, piękny dom i tutaj bajka się kończy. Mąż skupiony tylko na swoim życiu zawodowym, ja łącząca życie zawodowe z wychowaniem dzieci i ogromny kryzys małżeński. Mój mąż wpadł w romans" - napisała rozżalona kobieta.

O zdradzie dowiedziała się od kochanki męża. Rozwiedli się. Teraz próbuje zacząć życie od nowa. "Próbowałam wejść w nowy związek i nic nie wyszło, bo ciągle kocham eksmęża. Od początku daje mi do zrozumienia, że nadal mnie kocha. Wczoraj zajmował się dziećmi u nas w domu, wieczorem usiedliśmy, rozmawialiśmy przy winie. Pierwszy raz powiedział mi wprost, że ciągle o mnie myśli. W jego mieszkaniu są nasze wspólne zdjęcia, ciągle nosi obrączkę" - dodaje autorka wątku.

Kobieta poprosiła innych forumowiczów o pomoc. Zapytała, czy na jej miejscu wybaczyliby mężczyźnie zdradę.

d2fhfah

Większość internautek przyznało, że nie dałoby drugiej szansy. Kieruje nimi greckie powiedzenie Heraklita "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Sądzą również, że skoro zdradził, to nie będzie miał skrupułów, by zrobić to po raz drugi. "Nie rób tego i tak zdradzi" - taki komentarz padał najczęściej.

Pojawił się również inny komentarz, który sugeruje, żeby autorka wątku dała szansę byłemu mężowi. "Facet ma obrączkę na palcu pomimo rozwodu" - zwraca uwagę internautka.

"Moim zdaniem powinnaś zobaczyć jak to się samo potoczy. Zdrowo dla dzieci będzie, jeżeli nie będziecie skłóceni. Przecież nikt ci nie powie, że masz mu paść w ramiona przy następnej okazji, ale może kiedyś samo się to rozwinie w tym kierunku. Rozmawiaj z nim normalnie" - twierdzi użytkowniczka forum.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2fhfah

Podziel się opinią

Share
d2fhfah
d2fhfah