Trwa ładowanie...

Zaparkowała na miejscu dla rodziców. Dostała okrutną wiadomość

Paige Murray jest mamą małego Daniela. Kobieta zaparkowała samochód w miejscu oznaczonym jako postój dla rodziców z dziećmi. Kiedy kobieta wróciła się do auta po butelkę dla syna, zauważyła, że przy wycieraczce została umieszczona kartka. Jej treść przeraziła kobietę.

Kobieta otrzymała okrutną wiadomość od nieznajomego Kobieta otrzymała okrutną wiadomość od nieznajomego Źródło: Adobe Stock, Twitter, fot: Adobe Stock, Twitter
d47autm
d47autm

To, co 25-letnia Paige znalazła na szybie swojego samochodu, budzi ogromny niesmak. Kartka, którą uraczył ją jeden z przechodniów, zawierała dosadne słowa, które na dodatek w ogóle nie miały odniesienia do rzeczywistości. Kobieta podzieliła się swoją historią z portalem Kenndey News.

Zaparkowała samochód w wyznaczonym miejscu. I wtedy się zaczęło

Paige niestety nie widziała, kto zostawił na jej aucie podarunek. Treść kartki zawierała pomówienia, z którymi spokojnie kobieta mogłaby się zwrócić na policję. Kiedy bowiem młoda mama wróciła się do samochodu po butelkę dla dziecka, znalazła poniższą notatkę.

"W tym samochodzie nie było dzieci. Leniwa gruba s***" - grzmiał liścik.

d47autm

Zdumiona 25-latka nie była w stanie zrozumieć, dlaczego ktokolwiek zrobił coś tak paskudnego. Paige zjawiła się tego ranka w restauracji, aby zjeść posiłek razem ze swoimi teściami. W podróż zabrała ze sobą syna, który jeździ w dziecięcym foteliku, umieszczonym w samochodzie.

- Mam nadzieję, że ktokolwiek napisał tę notatkę, wstydzi się siebie. Nazywanie kogoś grubym to żałosna zagrywka, ale mimo wszystko sprawiła mi przykrość na cały dzień - wyznała dla wspomnianego portalu.

Kobieta nie kryła zdumienia

Paige przyznała, że sytuacja doprowadziła ją niemal do płaczu. Zauważyła również, że dla innej osoby np. kobiety cierpiącej na depresję poporodową, takie słowa mogłyby być ogromnym ciosem.

d47autm

- Rozumiem, że może to być frustrujące, gdy bezdzietni ludzie korzystają z przestrzeni dla rodziców. Ale takie osądzanie i używanie obraźliwych słów jest nie na miejscu - dodaje 25-latka.

Rzeczywiście zwrócenie uwagi w momencie, gdy nie znamy sytuacji, jest zwyczajnie pochopne i nie powinno mieć miejsca. Historię młodej mamy udostępniło wiele zagranicznych portali, w tym Daily Mail, The Sun ora Mirror.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Maluch na longboardzie

d47autm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47autm