Zasiał ziarno niepewności. Kaszewiak pokazał to chwilę po programie

Zasiał ziarno niepewności. Kaszewiak pokazał to chwilę po programie

Mecenas Piotr Kaszewiak wrócił do "Sprawy dla reportera"
Mecenas Piotr Kaszewiak wrócił do "Sprawy dla reportera"
Źródło zdjęć: © Sprawa dla reportera
oprac. KPL
17.03.2023 08:58, aktualizacja: 17.03.2023 10:46

Mecenas Piotr Kaszewiak, gwiazdor programu "Sprawa dla reportera", jest jednym z najpopularniejszych prawników w Polsce. Jego instagramowy profil obserwuje ponad 53 tys. użytkowników. Zamieszczony ostatniej nocy post intryguje.

Kaszewiak w nielicznych wywiadach zapewnia, że daleko mu do celebryty. Do zdobytej dzięki programowi prowadzonemu przez Elżbietę Jaworowicz rozpoznawalności podchodzi z dystansem. Ostatnio zrobił sobie zresztą dłuższą przerwę od "Sprawy dla reportera", co wyraźnie zaniepokoiło jego fanów.

W najnowszym odcinku wrócił jednak z przytupem, najpierw wchodząc w konflikt z Piotrem Ikonowiczem i na znak protestu wychodząc ze studia, by następnie wrócić i wraz z dwoma innymi uczestnikami programu robić na wizji pompki.

Kancelarie Piotra Kaszewiaka

45-letni prawnik jest cały czas bardzo aktywny zawodowo i prowadzi dwie kancelarie: w Łodzi oraz Warszawie.

"Moja kancelaria od 11 lat prowadzi sprawy cywilne, karne i spory z ubezpieczycielami. Każdego dnia zasiadam na sali rozpraw w którymś z polskich sądów. Sprawy Klientów traktuję osobiście i zależy mi na Państwa wygranej, nie mniej niż Państwu" - informuje na swojej stronie adwokat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wskazówek prawnych chętnie udziela również za darmo - na swoim profilu facebookowym. Jgo ukochana - Ida Parada - także jest prawniczką.

W wolnym czasie para chętnie podróżuje - najczęściej do Stanów Zjednoczonych. Inną pasją najpopularniejszego mecenasa w Polsce jest gra na gitarze. W jednym z instagramowych wpisów Kaszewiak żartował, że z tego właśnie powodu niełatwo jest być jego sąsiadem.

Nowe zdjęcie mecenasa Kaszewiaka

Najnowsze zdjęcie mecenasa również wywołało w sieci niemałe poruszenie. Tym razem 45-letni Kaszewiak do fotografii pozuje przy kominku, w rozpiętej koszuli i z tabletem w ręku. Całą uwagę kradnie jednak jego towarzyszka. Tym razem nie jest to życiowa partnerka, a... ogromna pluszowa małpka.

"Czasem trzeba ustąpić pola tęższym umysłom. #znamswojemiejscewszeregu" - zażartował w opisie Kaszewiak. Internauci skupili się jednak w komentarzach nie na sympatycznym, pluszowym towarzyszu adwokata, a na jego powrocie do programu po dłuższej przerwie.

"Panie mecenasie, pan jest jedynym głosem rozsądku w tym programie" czy "Dobrze, że pan wrócił" - pisali.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta