Piotr Kaszewiak pochwalił się piękną partnerką. Możecie ją kojarzyć

Piotr Kaszewiak
Piotr Kaszewiak
Źródło zdjęć: © Facebook

08.03.2023 11:28, aktual.: 08.03.2023 12:08

Piotr Kaszewiak to prawnik, który szerszej publiczności dał się poznać w roli eksperta w programie "Sprawa dla reportera". Z okazji Dnia Kobiet postanowił zwrócić się do swoich obserwatorek, a także podzielił się zdjęciem swojej pięknej partnerki.

Piotr Kaszewiak popularność zdobył dzięki udziałowi w "Sprawie dla reportera", gdzie jako ekspert wypowiadał się na wiele trudnych tematów. Prywatnie jest znanym prawnikiem i prowadzi swoją kancelarię. Na Instagramie śledzi go prawie 53 tys. obserwatorów. Z okazji Dnia Kobiet opublikował zdjęcie swojej "drugiej połówki".

Piotr Kaszewiak pochwalił się zdjęciem partnerki

8 marca świętujemy Dzień Kobiet. Życzenia dla wszystkich pań opublikował także Piotr Kaszewiak, który przy okazji pochwalił się także swoją partnerką. Nie każdy wie, że prawnik związał się z Igą Paradą, znanej widzom TVP ekspertki z "Pytania na śniadanie". Na najnowszej, czarno-białej fotografii zaprezentowała się w domowym wydaniu. Wnioskując po rozrzuconych wokół niej kosmetykach, można przypuszczać, że została przyłapana podczas robienia makijażu. Warto dodać, że ten sam kadr znajdziemy także na Instagramie jego partnerki.

Na pozostałych zdjęciach opublikowanych przez Piotra Kaszewiaka można dostrzec także inne ważne w jego życiu kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Kaszewiak z ważnym przekazem na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to dobra okazja do podejmowania ważnych, a przy tym też trudnych tematów. Piotr Kaszewiak w swoich życzeniach skierowanych do wszystkich pań zwrócił uwagę na kilka problemów, które dostrzega w społeczeństwie.

Kiedy mówimy "nie bądź baba".. albo: "patrz - bije się jak dziewczyna" - to zawsze się zastanawiam, czy właśnie ktoś kogoś zganił, czy tak naprawdę nieświadomie pochwalił...

Prawnik nie krył również swojego oburzenia, na temat argumentów, które padają z ust gwałcicieli:

Kiedy słyszę - "sama się prosiła, bo miała krótką spódniczkę"... mam ochotę zapaść się pod ziemię na sali rozpraw...

Słowa, które opublikował na Instagramie, spotkały się z dużym entuzjazmem wśród jego obserwatorek. Wiele z nich dziękowało mu za te słowa, nie kryjąc przy tym wzruszenia.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także