Blisko ludziZaskakujące podziękowania za opłatę aktu małżeńskiego. "Ależ romantyczne"

Zaskakujące podziękowania za opłatę aktu małżeńskiego. "Ależ romantyczne"

Formułka na paragonie wywołała poruszenie wśród internautów
Formułka na paragonie wywołała poruszenie wśród internautów
Źródło zdjęć: © Facebook | Pokolenie Ikea by Piotr C.
17.11.2021 10:58

Fotografia niecodziennego pokwitowanie za sporządzenie ważnego dokumentu wylądowała na facebookowym fanpejdżu "Pokolenie Ikea by Piotr C". Internauci w komentarzach pod postem dali upust emocjom.

Nietypowe podziękowania na paragonach za skorzystanie z różnych usług wciąż zalewają internet. Na zabawną formułkę zdecydował się pewien urząd, który zajmuje się między innymi wydawaniem aktów małżeńskich. Zdjęcie pokwitowania robi furorę w sieci.

"Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług" to przestarzałe sformułowanie. Urząd zaskakuje swoim pomysłem

W życiu świeżo upieczonych małżonków odebranie aktu poświadczającego sformalizowanie związku to wyjątkowy moment. Para, która przeczytała poniższą informację na potwierdzeniu opłaty za dokument nie mogła być bardziej zdziwiona.

"Dziękujemy i zapraszamy ponownie" - brzmią słowa, zapisane drukowanymi literami na fakturze.

Choć w sklepie spożywczym czy ulubionej sieciówce te zdanie raczej by nas nie zdziwiło, w momencie kiedy obieramy akt małżeński jest to sformułowanie raczej nie na miejscu. Na wspomnianej facebookowej stronie od razu rozwinęła się dyskusja, bogata w najróżniejsze żarty z niecodziennej sytuacji.

- Po ilu jest jakaś zniżka?

- Może by po tak po trzecim i kolejnym sporządzeniu aktu małżeństwa zrobili promocję dla stałych klientów? - czytamy w komentarzach.

Trudno się dziwić takiej reakcji ze strony internautów.

Nietypowe kartki to hit grup internetowych

Okazuje się, że nie tylko zabawne informacje na paragonach stają się internetową pożywką. Problemy z bielizną na balkonie, remont przeciągający się w nieskończoność, czy wreszcie zbyt głośno szczekający pies - to tylko część powodów, dla których lokatorzy często decydują się na wywieszanie kartek na tablicach ogłoszeń, znajdujących się na korytarzach. Nie wszyscy mają jednak świadomość, że później zabawne lub szokujące wyznania lądują na różnych grupach w social mediach. Więcej o nietypowych sąsiedzkich prośbach możecie przeczytać tutaj.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta