ModaZasługujesz na to, co najlepsze... Zawsze. Nowa kampania wizerunkowa Kazar

Zasługujesz na to, co najlepsze... Zawsze. Nowa kampania wizerunkowa Kazar

Zasługujesz na to, co najlepsze... Zawsze. Nowa kampania wizerunkowa Kazar
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Informacja prasowa
04.09.2018 16:49, aktualizacja: 11.09.2018 16:41

"Zasługujesz na to, co najlepsze… Zawsze!" – pod takim hasłem 4 września wystartowała kampania marki Kazar. Bohaterami video wizerunkowego oraz sesji zdjęciowej są znana polska modelka i influencerka, Aleksandra Kowal (Szindy), oraz Chris Elson, brytyjski model, który na co dzień współpracuje ze światowymi markami, m.in. Dolce & Gabbana i Giorgio Armani.

Kazar to marka z segmentu premium, oferująca najwyższej jakości buty, torby i akcesoria, które co sezon nie tylko wpisują się w obowiązujące trendy w światowej modzie, ale przede wszystkim są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Buty, torebki i plecaki, zegarki, portfele, paski, okulary przeciwsłoneczne, perfumy oraz linia produktów Home Fragrance towarzyszą kobietom i mężczyznom w codziennych sytuacjach życiowych, zarówno w pracy, w czasie wolnym – w drodze na jogę, podczas przejażdżki rowerem lub zakupów, czy podczas spotkań z bliskimi – kolacji z partnerem, wyjściu z przyjaciółmi i spacerze z rodziną. Moda nie jest już zarezerwowana tylko na wybiegi. I o tym jest najnowsza kampania marki.

"To pierwsza tak duża kampania marki Kazar. Jej przekaz jest szeroki i uniwersalny. Komunikując produkt w ujęciu lifestyle’owym nie odchodzimy od wizerunku marki związanej ze stylem i światem mody. Podkreślamy i pokazujemy natomiast, że sposób, w jaki projektanci marki interpretują trendy ze światowych wybiegów i ulic, świetnie sprawdza się także w codziennych sytuacjach.
Hasło kampanii komunikuje kluczowe dla nas wartości: przywiązanie do jakości, zaangażowanie, otwartość na potrzeby odbiorców oraz pragnienie bycia blisko, angażowania się w ich życie, tak, by było piękniejsze, a klienci bardziej szczęśliwi. Chcemy być marką pierwszego wyboru nie tylko dla tych, którzy znają nasze produkty, ale również dla tych, którzy jeszcze nie są naszymi odbiorcami" – mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar.

W swojej kampanii marka Kazar skupia się na trzech istotnych aspektach codzienności – życiu zawodowym, pasjach, realizowanych w wolnych czasie oraz na emocjach – relacjach z bliskimi osobami, rodziną.

Praca to znaczący element życia - nie tylko pod względem czasu, który się na nią poświęca, ale też emocji i zaangażowania w nią wkładanych. To sukcesy i porażki. Chwile przyjemne, ale też takie, które pochłaniają energię i stawiają wyzwania. Produkty Kazar dają pewność, że nie zawiodą w ważnych momentach. Najwyższej jakości materiały, z których wykonane są cholewki, ale też wnętrze butów, wiele typów obcasów o różnych wysokościach oraz zróżnicowane fasony umożliwiają dobranie butów do własnych potrzeb, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki ciekawym fakturom i zdobieniom torebki, portfele czy paski pomagają wyrazić swój indywidualny charakter, nie ingerując w narzucony dress code. Dają możliwość stworzenia wizerunku na potrzeby konkretnych sytuacji i spotkań. Niezależnie, czy chodzi o pracę w korporacji, czy o wolny zawód - najważniejsze to czuć się pewnie i mocno stąpać po ziemi. Wybierając buty i dodatki z kolekcji Kazar, klienci mogą być pewni, że ich indywidualny styl mówi sam za siebie – zarówno podczas wyjść formalnych, jak i bardziej casualowych.

Obraz
© Materiały prasowe

Pasje realizowane w czasie wolnym to oddech, który pomaga złapać dystans do codziennych obowiązków i rozwijać osobowość. Tą najlepszą – bo indywidualną dla każdego. Wybierając przejażdżkę rowerem, zakupy z przyjaciółką, majsterkowanie przy motorze, spacer z aparatem, czy w drodze na trening – w każdym momencie wyrażamy siebie. W takich momentach dla jednych ważna jest elegancja czy design, dla innych – wygoda i funkcjonalność. Dzięki produktom Kazar nie trzeba wybierać między komfortem i dobrym stylem – wszystkie te elementy, razem z wysoką jakością, spotykają się w jednym miejscu. Najważniejsze, by robić to, co się kocha i co napędza do działania, a reszta to po prostu dobrze dobrani partnerzy – ulubione buty, torebka, poręczny plecak, stylowe rękawiczki i zegarek.

Obraz
© Materiały prasowe

Czas spędzany z partnerem, rodziną i przyjaciółmi to momenty, kiedy warto być naprawdę sobą. Autentyczność, wyrażanie siebie i swoich uczuć, dawanie zawsze tego, co najlepsze – to najważniejsze elementy budowania relacji z bliskimi osobami. Produkty z oferty Kazar pozwalają na ekspresję własnej osobowości bez konieczności rezygnacji z dobrego stylu i najwyższej jakości. To niezastąpieni towarzysze podczas romantycznej kolacji, wspólnych chwil spędzanych z bliskimi, ale również podczas kawy z przyjaciółką. Niezależnie, czy wybór padnie na zmysłowe szpilki i kopertówkę, wygodne półbuty lub trampki na spacer z dzieckiem, lub modny zestaw na luźne spotkanie w gronie znajomych – klienci Kazar mogą być pewni, że sięgają po niezawodne, dopasowane do okazji propozycje oraz skupić się na tym, co dla nich ważne. Do tego w najlepszym stylu i w zgodzie z trendami.

Kolekcja Kazar jesień/zima 2018 dostępna jest w salonach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.kazar.com.

Źródło artykułu:Informacja prasowa