Blisko ludziZasmucona Julia Wieniawa. Ze względu na koronawirusa nie odbędzie się premiera jej sztuki

Zasmucona Julia Wieniawa. Ze względu na koronawirusa nie odbędzie się premiera jej sztuki

Zasmucona Julia Wieniawa. Ze względu na koronawirusa nie odbędzie się premiera jej sztuki
Źródło zdjęć: © ONS
11.03.2020 13:23

Julia Wieniawa to zdecydowanie najbardziej zapracowana gwiazda młodego pokolenia. Aktorka gra w filmach, serialach, sztukach teatralnych, a teraz występuje także w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, siejąca na całym świecie panikę epidemia koronawirusa negatywnie odbija się także na jej pracy.

Wczoraj, 10, marca zadecydowano o odwołaniu premiery slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym zagrała jedną z głównych ról. Wieniawa, choć rozumiała decyzję dystrybutora filmu, nie potrafiła ukryć rozczarowania takim obrotem spraw. W nagranym InstaStory, w którym komentuje sytuację, wyraziła także wątpliwości co do nadchodzącej premiery jej sztuki teatralnej.

Julia Wieniawa - odwołano premiery

Dziś, wracając z porannej próby do spektaklu, ponownie wyraziła swoje obawy przed zamknięciem teatrów. Niestety i one się potwierdziły i już kilkanaście minut później umieściła na Instagramie informację o faktycznym ich zamknięciu.

Obraz
© Instagram.com

Ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię rząd od 12 marca postanowił zamknąć wszystkie instytucje kultury. Informację przekazał Minister kultury na zorganizowanej dziś rano konferencji prasowej. – Rząd zadecydował o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury: teatrów, muzeów, kin, sieci kinowych, szkół artystycznych wszystkich szczebli. Od jutra wszystkie te instytucje zaprzestaną działalności w obszarze, który zakłada gromadzenie się dużej liczby osób – powiedział Piotr Gliński.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta