Zerwała stary trawnik. Zaniemówiła, gdy zobaczyła, co pod nim jest

Zerwała stary trawnik. Zaniemówiła, gdy zobaczyła, co pod nim jest

Trawnik
Trawnik
Źródło zdjęć: © Instagram
21.05.2023 11:10, aktualizacja: 21.05.2023 11:58

Charlotte Smith podzieliła się na TikToku historią związaną z jej nowym domem. W trakcie renowacji budynku oraz oczyszczania ogrodu znalazła coś niesamowitego. "Codziennie odkrywamy jakąś nowość" - przyznała internautka.

Zakup domu z wieloletnią historią może być niesamowitą przygodą. Tak twierdzi wiele osób, które zdecydowały się na wejście w posiadanie budynku wymagającego renowacji. Do tej grupy należy Charlotte - wielbicielka majsterkowania. Kobieta stała się posiadaczką pięknego bungalowu z ogrodem. Jak sama przyznała, każdy kolejny dzień renowacji przynosi nowe ciekawostki. Jedno z ostatnich odkryć szczególnie ją zaskoczyło.

Przekopali ogródek. Pod warstwą ziemi czekała ich niespodzianka

Charlotte Smith postanowiła zakupić "dom z duszą". Posiadłość wymagała odnowienia, ale dla użytkowniczki TikToka nie było to problemem. Remont to dla kobiety ekscytujący proces. W trakcie oczyszczania ogrodu wokół domu Charlotte dokonała niezwykłego odkrycia, o którym od razu opowiedziała w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazało się, że pod warstwą zielonej murawy zachował się ceglany podjazd.

"Ten bungalow codziennie zadziwia nas dziwnymi rzeczami" - napisała na TikToku właścicielka posiadłości.

Poprzedni właściciel posiadłości przykrył ścieżkę trawą, którą zasadził na... dywanie! Czyżby to była "domowa" wersja trawy z rolki? Nic dziwnego, że nowi właściciele bungalowu byli mocno zaskoczeni.

"Nie jestem pewien, co jest fajniejsze… Znaleźć podjazd z cegły, czy trawa rolująca się niczym dywan" - stwierdził jeden z internautów pod nagraniem Charlotte.

Wideo z niecodziennym znaleziskiem zyskało na TikToku ponad 1,3 mln wyświetleń. Jak widać, nie tylko właścicielka bungalowu z ukrytą kostką interesuje się domowymi metamorfozami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta