ModaZjawiskowa rolniczka Kamila Boś. Ta stylizacja robi wrażenie

Zjawiskowa rolniczka Kamila Boś. Ta stylizacja robi wrażenie

Kamila Boś od początku zaintrygowała widzów swoją urodą
Kamila Boś od początku zaintrygowała widzów swoją urodą
AKPA
17.11.2021 16:02

Kamila Boś ponownie zachwyca. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" ponownie pojawiła się na antenie stacji TVP. Tym razem zdecydowała się na bardzo elegancki look.

Kamila Boś to dobrze znana miłośnikom programu "Rolnik szuka żony" postać. 28-latka otrzymała wprost rekordową liczbę listów od adoratorów jej subtelnej urody. Po emisji popularnego show, a zwłaszcza po jednym z jego odcinków na piękną rolniczkę spłynęła fala krytyki, za co uczestniczka 8. edycji "Rolnika" ma żal do produkcji TVP i jej uczestników. "Tego dnia wywierali na mnie straszną presję i podczas rozmowy z reżyserem pękłam. Bardzo mi przykro, że produkcja tak to zmontowała i spadł na mnie tak okropny hejt" - przyznaje w szczerym wpisie na Instagramie.

Elegancko i odważnie

Złą passę Boś ma już jednak za sobą. Ostatnio wystąpiła w jednym ze specjalnych odcinków programu "Jaka to melodia?" i zachwyciła swoją elegancką stylizacją. Kobieta założyła przepiękny set złożony z marynarki i krótkiej spódnicy w kolorze zimnej zieleni. Do tego dobrała białą bluzkę na ramiączkach, która idealnie współgrała z kompletem celebrytki. Rolniczka jako dopełnienie zdecydowała się na złote, lecz subtelne dodatki, na nogach zaś miała czarne cienkie rajstopy i klasyczne szpilki.

Kamila Boś i jej wyjątkowa stylizacja w programie "Jaka to melodia?" (AKPA)

  • Na planie programu "Jaka to melodia?", listopad 2021
  • Slider item
[1/2] Na planie programu "Jaka to melodia?", listopad 2021AKPA

Tak odważna stylizacja świetnie sprawdzi się podczas wieczornych spotkań towarzyskich, a także jako codzienna stylizacja. A jeśli zamiast spódnicy zdecydujesz się na długie spodnie (np. w kolorze czarnym lub brązowym), całość nabiera jeszcze bardziej eleganckiego charakteru. Możliwości jest sporo, zwłaszcza jeśli masz w szafie kolorową marynarkę, która dodaje nie tylko lekkości, ale także pozwala jeszcze bardziej bawić się modą. A przecież moda to niekończąca się zabawa.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.