Koniec "pięcioraczków z Horyńca". Ogłosiła zmiany w sieci

Koniec "pięcioraczków z Horyńca". Ogłosiła zmiany w sieci

Dominika Clarke postanowiła zmienić nazwę profilu
Dominika Clarke postanowiła zmienić nazwę profilu
Źródło zdjęć: © Instagram | Rodzina Clarke
23.04.2024 15:11, aktualizacja: 23.04.2024 17:19

Dominika Clarke zdecydowała, że czas na zmianę. Dalsze losy jej rodziny wciąż można śledzić na Instagramie, Facebooku, jak i TikToku, jednak pod inną nazwą. Mama gromadki dzieci podała przyczynę swojej decyzji.

Dominika i Vincent Clarke to małżeństwo, które w 2023 roku szybko zyskało na popularności. Wszystko za sprawą narodzin pięcioraczków, które przyszły na świat jako wcześniaki. Wtedy też w mediach społecznościowych w mig zrobiło się o nich głośno. 

Niedawno mama jedenaściorga dzieci postanowiła zmienić nazwę profili społecznościowych. Od teraz, aby śledzić dalsze losy 13-osobowej rodziny, zamiast "Pięcioraczki z Horyńca" należy wpisać "Rodzina Clarke".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Clarke tłumaczy zmianę nazwy

Mama jedenaściorga dzieci, która zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych, postanowiła wyjaśnić obserwatorom, skąd wziął się pomysł na nową nazwę. Dominika Clarke zaznaczyła, że obecna "lepiej odda treści profilu". Poza tym rodzina Clarke otrzymywała mnóstwo pytań i nieprzyjemnych wiadomości.

"Powodów jest kilka, niektóre z nich to pytania 'Dlaczego pięcioraczki...' lub bardzo nieprzyjemne wiadomości w tej sprawie typu: 'przecież jeden zdechł…’, 'jeden mniej Wam różnicy nie zrobi…'. Jakim to trzeba być człowiekiem" - napisała Dominika Clarke.

W dalszej treści wpisu czytamy, że profile społecznościowe nie dotyczą tylko najmniejszych dzieci, ale całej rodziny. Inną rzeczą, która spowodowała, że nazwa profilu została zmieniona jest fakt, że rodzina Clarke nie mieszka już w Horyńcu, a bieżące zdjęcia i filmiki tworzone są w Tajlandii.

"Nie jesteśmy już też z Horyńca, to znaczy zawsze będziemy, ale nadajemy z Tajlandii. A treści nie dotyczą tylko maluszków, ale całej rodziny i naszego życia" - kontynuowała Dominika.

Clarke przestrzegła przed oszustami 

Dominika Clarke ostrzegła też fanów przed oszustami. Okazuje się, że niektórzy internauci wykorzystują zmianę nazwy i podszywają się pod rodzinę pochodzącą z Horyńca.

"Uważajcie na oszustów w sieci. Moje konto ma niebieski znaczek, oficjalna nazwa tylko Rodzina Clarke i zawsze sprawdzajcie datę utworzenia oraz liczbę obserwujących - jeśli konto powstało wczoraj, to na pewno nie moje" - dodała na zakończenie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta