Trwa ładowanie...

Znana modelka została zakonnicą. Swoje powołanie porównała do castingu

Olalla Oliveros była niezwykle znaną hiszpańską modelką i aktorką. Występowała w reklamach telewizyjnych i grała w popularnych serialach. W wieku 36 lat była u szczytu kariery i wtedy zupełnie zmieniła swoje życie. Została zakonnicą. Mówi, że poczuła powołanie
Share
Znana modelka została zakonnicą. Swoje powołanie porównała do castingu
Źródło: es/larepublica.pe
d2dzjbr

Olalla Oliveros była niezwykle znaną hiszpańską modelką i aktorką. Występowała w reklamach telewizyjnych i grała w popularnych serialach. W wieku 36 lat była u szczytu kariery i wtedy zupełnie zmieniła swoje życie. Została zakonnicą. Mówi, że poczuła powołanie.

Modelka swoje powołanie porównała do castingu, tylko że - jak tłumaczy - tym razem nie została wybrana ani do filmu, ani do reklamy, ale Jezus wybrał ją do bycia zakonnicą.

Olalla wstąpiła do hiszpańskiego zakonu Świętego Michała. Niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu, chce być zwykłą zakonnicą i to jest dla niej teraz najważniejsze. Przyznała jednak, że jej rodzina i byłe środowisko zawodowe nie rozumieją jej powołania.

(fot. es/larepublica.pe)

W przeciwieństwie do brazylijskiej supermodelki Adriany Limy, która chciała być zakonnicą, by pomagać innym, Olalla nigdy wcześniej nawet o tym nie pomyślała.

(fot. olallaoliveros.blogspot.com)

Na podstawie es/larepublica.pe/(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Eva Mendes chciała zarabiać jako... zakonnica*

* Wielka niespodzianka ślubna*

* Zakonnica zaśpiewała. Jurorzy talent-show osłupieli*

Jak skutecznie poradzić sobie z depresją?

d2dzjbr

Podziel się opinią

Share
d2dzjbr
d2dzjbr