Znany projektant zmiażdżył styl Beaty Szydło. Polecił jej brać przykład z Agaty Dudy

Znany projektant zmiażdżył styl Beaty Szydło. Polecił jej brać przykład z Agaty Dudy
Aleksandra Hangel

15.10.2018 19:40, aktual.: 15.10.2018 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Kawa z pierwszą damą Agata Dudą na Starym Mieście i kilka jej rad zrobiłyby dobrze premier Szydło - mówi projektant Daniel Jacob Dali.

Wicepremier Beata Szydło publicznie wystąpiła w białej marynarce i czarnej bluzce. Jeździ bowiem teraz po Polsce i wspiera kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w kampanii przed wyborami samorządowymi. Szydło postawiła jak zwykle na zachowawczy i przewidywalny zestaw, który nie spodobał się znanemu projektantowi mody Danielowi Jacobowi Daliemu, który w rozmowie z "Super Expressem" ocenił gust byłej premier.

- Zapędziła się w kozi róg z modą, bo wciąż ubiera się tak samo. Być może stroje są eleganckie, ale od miesięcy widzimy te same kroje i kolory. Tak naprawdę nie widać żadnej korzystnej ewolucji - podkreśla Daniel Jacob Dali. Według niego Beata Szydło powinna skończyć z nudnymi i jednorakimi stylizacjami i zaprzyjaźnić się na dobre z odważnymi wzorami i kolorami.

Polecił także byłej premier najlepszego doradcę w tym temacie, wszak pierwsza dama Agata Duda na eleganckiej, wysmakowanej modzie zna się jak nikt inny.

- Może kawa z pierwszą dama Agata Dudą na Starym Mieście i kilka jej rad zrobiłyby dobrze premier Szydło. W końcu Agata Duda ma styl, który jest godny naśladowania - zaznacza projektant.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (100)