Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
11-02-2016 12:02

Zobacz jak uwodzi znana aktorka!

Najnowszy film Patryka Vegi bije rekordy popularności. W zaledwie 17 dni film zachwycił 809 tysięcy widzów. A w kolejkach do kas ustawiają się również spragnione wrażeń kobiety. Czym przyciąga je Pitbull? I co sprawia, że jest to doskonały film na Walentynki? To film pełen prawdziwych facetów, na ekranie pojawia się bardzo przystojny, opiekuńczy, silny Majami (w tej roli nowe bożyszcze kobiet – Piotr Stramowski). Dialogi jakie prowadzi z nim Olka (w tej roli znakomita Maja Ostaszewska) są doskonałym przykładem na to, jak uwodzić i zdobywać drugie połówki.

Share
Zobacz jak uwodzi znana aktorka!Źródło: materiały prasowe
djc4d67

Najnowszy film Patryka Vegi bije rekordy popularności. W zaledwie 17 dni film zachwycił 809 tysięcy widzów. A w kolejkach do kas ustawiają się również spragnione wrażeń kobiety. Czym przyciąga je Pitbull? I co sprawia, że jest to doskonały film na Walentynki? To film pełen prawdziwych facetów, na ekranie pojawia się bardzo przystojny, opiekuńczy, silny Majami (w tej roli nowe bożyszcze kobietPiotr Stramowski)
. Dialogi jakie prowadzi z nim Olka (w tej roli znakomita Maja Ostaszewska) są doskonałym przykładem na to, jak uwodzić i zdobywać drugie połówki.

Pitbull. Nowe porządki – to film, który pozwala kobietom by wreszcie zobaczyć prawdziwych facetów, napędzanych adrenaliną, a nie sojowym latte. I co ważne, ukazywany świat nie jest wyssaną z palca fikcją. „To nie jest akademickie piep*nie, to nie będzie przypowieść, która ma nas nauczyć życia” – mówi Agnieszka Dygant, która gra dziewczynę gangstera.

Maja Ostaszewska zagra zakochaną w policjancie Olkę. „Moja bohaterka jest typem królowej życia, bardzo pewną siebie, dojrzałą kobietą z dwójką dzieci. Zakochuje się w Majamim i postanawia go zdobyć. W mojej bohaterce jest jakaś delikatność, może nawet infantylność. Z drugiej strony jest też bardzo silna, logicznie myśląca, świadoma siebie. Potrafi radzić sobie sama w życiu. Fascynuje ją świat przestępczy i praca w policji” – mówi aktorka.

O tym, że Pitbull to doskonały film na walentynkowy wieczór przekonuje również reżyser, Patryk Vega: „Mogę zapewnić, że kobiety idąc na ten film dostaną coś dla siebie. Pitbull. Nowe porządki, zachowując męski twardy świat, jest również opowieścią dla kobiet. Są w nim nietuzinkowe bohaterki, sceny z dużą ilością humoru i duża dawka emocji.

djc4d67

Zaskakujące dla mnie było to, że kiedy napisałem pierwszą książkę o Sławomirze Opali, pierwowzorze postaci Despera z Pitbulla, okazało się, że połowę czytelników stanowią kobiety. Wydaje mi się, że kobiety łakną prawdziwych facetów w dzisiejszym świecie i że również w polskim kinie jest głód takich mężczyzn. W przypadku Pitbulla. Nowych porządków widownia kobieca z pewnością takich facetów dostanie.”

Pitbull. Nowe porządki to film, w którym po raz pierwszy zobaczymy Maję Ostaszewską oraz Agnieszkę Dygant w tak odważnych, odmiennych dotychczasowych rolach. Tym filmem zrywają z wizerunkiem grzecznych i ułożonych. Zagrają odważne kobiety, które nie boją się igrać z ogniem, a niebezpieczni mężczyźni działają na nie jak magnes. Otworzą przed kobietami sekrety męskiego świata. Na dużym ekranie zobaczymy również Annę Muchę, Beatę Kawkę, Julię Pogrebińską oraz znaną z Galerianek Annę Karczmarczyk. Patryk Vega w sposób wyjątkowy ukazuje życie policjantów i ich partnerek, a także po raz pierwszy odsłania przed nami obyczaj świata gangsterów. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, wraz z filmem powraca też znany fanom Pitbulla Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne - Krzysztof Czeczot.

Producenci: Emil Stępień, Patryk Vega.
Producent wykonawczy: Ent One Investments Sp. z o. o. sp. k.

djc4d67
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djc4d67
djc4d67