GwiazdyŻona Andrzeja Sołtysika w emocjonalnym wpisie o in vitro. "Podejmuję kolejną walkę o marzenia. O to, aby ponowny raz zostać mamą"

Żona Andrzeja Sołtysika w emocjonalnym wpisie o in vitro. "Podejmuję kolejną walkę o marzenia. O to, aby ponowny raz zostać mamą"

Patrycja Sołtysik o staraniach o drugie dziecko
Patrycja Sołtysik o staraniach o drugie dziecko
Źródło zdjęć: © Instagram | @pati_soltysik
Aleksandra Lewandowska
10.12.2021 19:40

Patrycja Sołtysik opublikowała wzruszający wpis na swoim blogu oraz profilu na Instagramie, w którym wyznała, że razem ze mężem, Andrzejem, starają się o drugie dziecko. Sołtysikowie są już szczęśliwymi rodzicami Stasia, który bardzo oczekuje na wymarzone rodzeństwo. Wcześniej także przechodzili przez procedurę in vitro.

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie zostali rodzicami po raz pierwszy w 2015 roku. To właśnie wtedy, w sierpniu, na świat przyszedł ich ukochany syn, Staś. Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców, co możemy obserwować m.in. na instagramowym profilu Patrycji. Żona dziennikarza prowadzi jednak nie tylko swoje media społecznościowe, ale także bloga, na którym wyznała, że starają się o drugie dziecko.

Patrycja Sołtysik o in vitro

- Mój syn urodził się z miłości oraz dzięki leczeniu i procedurze in vitro. Jest naszym prywatnym cudem. Nie istnieją "dzieci z in vitro", mimo rozwoju nauki żadna probówka jeszcze dziecka nie urodziła, dzieci rodzą kobiety, mamy. Natomiast rodzice w procedurze leczenia niepłodności pokonują znacznie dłuższą i krętą drogę, aby spełnić swoje rodzicielskie marzenia niż zdrowe pary - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Patrycja Sołtysik dodała, że marzenie o potomku nie dotyczy już teraz tylko jej i męża, ale również ich syna, Stasia, który bardzo pragnie rodzeństwa. Jak przyznała na swoim blogu, nie może obiecać synowi, że pusty pokoik dziecięcy na pewno się wypełni, ale ona na pewno zrobi wszystko, aby tak się stało.

- Teraz, już bez ukrywania się, z podniesioną głową podejmuje kolejną walkę o marzenia, o to, aby ponowny raz zostać mamą. Jednocześnie z dumą podkreślam, że magicznego dziewiątego sierpnia zostałam mamą z miłości dzięki metodzie in vitro - wyjawiła.

"Dziękuję za ten post"

Na procedurę in vitro co roku decyduje się wiele par i małżeństw, dlatego post Patrycji Sołtysik na Instagramie zebrał w komentarzach prywatne historie, którymi internautki zaczęły się dzielić.

- Dziękuję za szerzenie świadomości o tym, że niepłodność jest wśród nas i tak naprawdę każdy może się z tym zmagać. Życzę państwu samych cudownych chwil i spełnienia największego marzenia - brzmi jeden z nich.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także