Blisko ludziZostała brutalnie zgwałcona. Po dwóch latach cierpienia zmarła w szpitalu

Została brutalnie zgwałcona. Po dwóch latach cierpienia zmarła w szpitalu

Została brutalnie zgwałcona. Po dwóch latach cierpienia zmarła w szpitalu
Źródło zdjęć: © metro.co.uk
Paulina Brzozowska

30.12.2017 15:50, aktual.: 30.12.2017 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwa lata temu 33-letnia Anna Barmina z Rosji przeżyła prawdziwy koszmar. Kobieta została brutalnie napadnięta i zgwałcona. Od tego czasu była przykuta do szpitalnego łóżka, gdzie zmarła w wyniku obrażeń wewnętrznych. Rodzina Anny domaga się kary śmierci dla sprawcy.

Anna Barmina została zaatakowana przez seryjnego gwałciciela Gizara Ziyangareeva. Napastnik najpierw ranił ją nożem i pięściami, a następnie kobieta została wciągnięta w krzaki i zgwałcona gałęzią. W wyniku ataku uszkodzone zostały jej wszystkie narządy wewnętrzne.

33-latka trafiła do szpitala gdzie zapadła w śpiączkę. Schudła ponad 30 kg. Po roku się wybudziła, ale już nigdy do nikogo się nie odezwała. Nie opuściła też szpitalnego łóżka. 30 grudnia 2017 roku Anna zmarła w wyniku rozległych obrażeń wewnętrznych.

Obraz
© metro.co.uk

Brutalny napastnik Gizar Ziyangareev zaatakował również trzy inne kobiety. Do napaści na Annie doszło zaledwie tydzień po tym, gdy wyszedł z więzienia za poprzednie przestępstwa seksualne między innymi na nieletniej dziewczynce.

RMF24.pl donosi również, że policjant przesłuchujący Ziyangareeva usłyszał od niego, że ten nie żałuje popełnionych przez niego czynów. Rodzina 33-latki żądała od wymiaru sprawiedliwości kary śmierci dla gwałciciela. Mimo to sąd skazał napastnika na 23 lata więzienia.

Obraz
© metro.co.uk

Jak do tej pory jest to najdłuższy wyrok, jaki rosyjski sąd nałożył za przestępstwo seksualne. Teraz Ziyangareevowi postawiony zostanie również zarzut zabójstwa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (143)
Zobacz także