ModaZrób to z Lenovo i z Łukaszem Jemiołem – konkurs dla młodych projektantów

Zrób to z Lenovo i z Łukaszem Jemiołem – konkurs dla młodych projektantów

Zrób to z Lenovo i z Łukaszem Jemiołem – konkurs dla młodych projektantów
Źródło zdjęć: © informacja prasowa Lenovo
17.12.2013 11:39

DO’ersi to kreatywni ludzie z pasją, zdeterminowani do działania i ciągłego rozwoju. Kolejną osobą zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” jest Łukasz Jemioł, jeden z czołowych projektantów mody w Polsce. To właśnie z nim jest związany następny konkurs dla DO’ersów.

DO’ersi to kreatywni ludzie z pasją, zdeterminowani do działania i ciągłego rozwoju. Kolejną osobą zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” jest Łukasz Jemioł, jeden z czołowych projektantów mody w Polsce. To właśnie z nim jest związany następny konkurs dla DO’ersów.

Marka Lenovo nie zapomina o młodych pasjonatach mody, dla których w ramach akcji „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” organizuje specjalny konkurs. Każdy młody pasjonat mody, który chce zawalczyć o pieniądze na realizację swojego zawodowego marzenia może wziąć w nim udział. Wystarczy, że w dniach 12.12 – 31.12.2013 nadeśle swoje portfolio (minimum 5 projektów).

W tym celu wystarczy wypełnić na stronie zrobtozlenovo.pl formularz konkursowy http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs_jemiol/ i przesłać swoje najlepsze projekty.

Forma jest dowolna: można podesłać projekt lub zdjęcia gotowych, uszytych ubrań. Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane najlepsze, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach, które już w styczniu poprowadzi znany projektant i „DO’ers” Lenovo, Łukasz Jemioł.

Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.zrobtozlenovo.pl/konkursy.

To jednak nie koniec niespodzianek. Jeden z uczestników warsztatów przejdzie do wielkiego finału konkursu, w którym czeka na niego szansa na niezwykłą nagrodę. Jest to ufundowana przez Lenovo kwota pieniężna na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Nie trać czasu! Spełnij swoje marzenia i zrób to z Lenovo!

O projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” Lenovo – jeden z największych dostawców komputerów i urządzeń mobilnych na świecie wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych. Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo poszukuje młodych talentów i chce spełniać ich zawodowe marzenia. W projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” uczestniczą wyjątkowe osobowości: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team, a także mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli ludzie, którzy na co dzień robią niezwykłe rzeczy, realizują swoje pasje, są aktywni i kreatywni. Głównym celem projektu „Zrób to z Lenovo!” jest znalezienie kolejnych „DO’ersów” i wspieranie ich w spełnianiu zawodowych marzeń.

Informacja prasowa Lenovo